لوله بازکنی با ژنراتور مخصوص
یکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۴

لوله بازکنی با ژنراتور مخصوص

لوله بازکنی در این روزها با روشهای مختلفی انجام می شود که برخی از آنها با اسفاده از دستگاه لوله بازکنی می باشد. یکی از دستگاه های مخصوص لوله بازکنی ژنراتور است که بسیاری از شرکتهای لوله بازکنی و تخلیه چاه از آن برای رفع گرفتگی لوله ها در زمان کم استفاده می کنند علتش هم سرعت عمل و قدرت این دستگاه می باشد.

گرفتگی لوله های فاضلاب

گرفتگی لوله های فاضلاب انواع مختلفی وجود دارد که برخی به راحتی باز می شود و برخی نیز البته سخت هستند و به راحتی باز نمی شوند. همچنین دو دستی و با دستگاه برای رفع گرفتگی لوله ها وجود دارد که لوله بازکن ها بنا به نیاز از آنها استفاده می کنند. گرفتگی های ساده را به روش دستی نیز می توان رفع کرد و برای این کار از فنرهای دستی، سیخ، فشار آب و ... کمک گرفت. اگر می خواهید خودتان لوله بازکن خودتان شوید لازم است روشهای رفع گرفتگی لوله در خانه را آموزش ببینید. البته قبلش باید نکات ایمنی لوله بازکنی را رعایت کرده باشید.

رفع گرفتگی های سخت با ژنراتور

اما برای رفع گرفتگی های سخت لازم است از دستگاه های لوله بازکنی کمک گرفت. در کل دو نوع دستگاه لوله بازکنی حرفه وجود دارد که برخی به آن ژنراتور نیز می گویند. مثل رفع گرفتگی لوله با ژنراتور که منظور همان دستگاه لوله بازکنی است. به هر حال دو نوع ژنراتور لوله بازکنی وجود دارد که یکی دستگاه فنر لوله بازکن و دیگری دستگاه تراکم هوا که هر دو تاثیر فوق العاده ای در رفع گرفتگی لوله ها دارند. 

این دو ژنراتور لوله بازکنی عموما در اختیار شرکتهای لوله بازکنی و تخلیه چاه می باشد که در صورت لزوم از آنها استفاده می کنند. شرکتهایی که این دستگاه ها را مورد استفاده قرار می دهند شرکتهایی هستند که خدمات لوله بازکنی فوری و تخصصی را به مشتری ها ارائه می دهند که این فوریت ناشی از استفاده از ژنراتور می باشد.

روش کار با ژنراتور لوله بازکنی

روش کار ژنراتورهای لوله بازکنی نیز به این صورت است که تکنسین لوله بازکنی ورودی لوله که همان کف شوی است را آماده کرده و دستگاه لوله بازکنی را به آن متصل می نماید. اگر دستگاه تراکم هوا باشد لازم است تمام درزهای لوله پوشانده شود تا هوا از آن خارج نشود و تنها به گرفتگی داخل لوله فشار وارد کند. اگر هم از فنر لوله بازکنی استفاده می شود لازم است فنر را به اندازه نیاز وارد لوله کرد تا سر فنر به گرفتگی لوله برسد و آنگاه با روشن کردن دستگاه و فشار به آوردن به فنر سعی شود تا گرفتگی توسط فنر رفع شود. روش کار با ژنراتور بسیار ساده در عین حال تخصصی است و باید بدانید که تنها تکنسین های مربوطه هستند که می توانند از آن استفاده کنند.

انواع مختلف ژنراتورهای لوله بازکنی

لازم به ذکر است که انواع و مدل های مختلفی از دستگاه های لوله بازکنی و یا ژنراتورها وجود دارد که هر شرکتی یکی از آنها را بنا به نیاز خود در اختیار دارد.  تفاوت آنها معمولا در تعداد دور و قدرت آنها و همچنین قابلیتهای اضافه آن می باشد. شما نیز اگر به ژنراتور لوله بازکنی احتیاج دارید می توانید ضمن تماس با یکی از شرکت های خدمات فنی از آنها درخواست لوله بازکنی با ژنراتور مخصوص را نمایید. ما به شما تضمین می دهیم که گرفتگی لوله شما را با ژنراتور رفع کنیم و قیمت را نیز طبق تعرفه اتحادیه با شما حساب نماییم.

به این مطلب امتیاز دهید (امتیاز ۳.۵ از ۵ از مجموع ۲ رای)

اگر مشکلی در ساختمان خود دارید همین حالا با ما تماس بگیرید

شرکت خدمات فنی ایرانیان (خانه پاک) با بکارگیری تکنسین های حرفه ای و سرویس کاران با تجربه در لوله بازکنی و خدمات فنی ساختمان افتخار دارد بیش از ۱۵ سال در کنار شما همشهریان تهرانی بوده است و هم اکنون آماده خدمت رسانی به تمام مناطق ۲۲ گانه تهران می باشد. لوله بازکنی ارزان با دستگاه مخصوص، تخلیه چاه فوری، نصب توالت و اتصالات آن، تبدیل توالت فرنگی به توالت ایرانی و ... برخی از خدمات متنوع ما می باشد.

در صورتی که مشکلی در تاسیسات ساختمان شما بوجود آمده با ما در میان بگذارید تا ضمن ارائه مشاوره رایگان مشکل شما را نیز حل کنیم.

خدمات ۲۴ ساعته: ۰۹۱۲۸۴۸۶۱۷۰