روش پیدا کردن شرکت لوله بازکنی مناسب در تهران
چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۶

روش پیدا کردن شرکت لوله بازکنی مناسب در تهران

امروزه در شهرهای بزرگ نظیر تهران گرفتگی های لوله زیادی رخ می دهد که توسط شرکت های لوله بازکنی رفع می شود و در این میان نقش این شرکت ها بسیار مهم و حائز اهمیت است بطوری که اگر نباشند این لوله بازکن ها دیگر هیچ گرفتگی لوله ای در تهران رفع نخواهد شد.

امروزه در شهرهای بزرگ نظیر تهران گرفتگی های لوله زیادی رخ می دهد که توسط شرکت های لوله بازکنی رفع می شود و در این میان نقش این شرکت ها بسیار مهم و حائز اهمیت است بطوری که اگر نباشند این لوله بازکن ها دیگر هیچ گرفتگی لوله ای در تهران رفع نخواهد شد.

لوله بازکنی تهران توسط شرکت های مختلف

شرکت های مختلف لوله بازکنی و تخلیه چاه در تهران تعرفه و قیمت های مختلفی برای کار خود ذکر می کنند که همین موضوع باعث سردرگم شدن مردم می شود و شخص نمی داند کدام شرکت لوله بازکنی مناسب است و با کدام یک تماس بگیرد. این موضوع وقتی جدی تری می شود که پای لوله بازکنهای تقلبی و کلاهبردارن نیز به صنف لوله بازکنها باز می شود.

تبلیغات لوله بازکنی شهر را پرکرده و شماره های زیادی مربوط به شرکتهای خدمات فنی روی دیوارها وجود دارد اما از کجا باید فهمید که کدام یک از این شرکت های مناسب است. از کجا بفهمیم که شرکت لوله بازکنی معتبر و غیر معتبر کدام است و کدام شرکتها تعرفه مناسبی برای خدمات خود دارند. همچنین از کجا بدانیم کدام شرکت ها کار لوله بازکنی را با ضمانت انجام می دهند.

کلاهبرداران لوله بازکن

با وجود تعداد زیادی شرکت لوله بازکنی در تهران تعدادی کلاهبردار لوله بازکنی نیز فعالیت می کنند. این کلاهبرداران تهیه یک دستگاه کوچک لوله بازکنی و تعدادی تبلیغات و مقداری محلول شیمیایی خود را به عنوان یک لوله بازکن تمام عیار جا می زنند و ادعا می کنند کارشان حرفه ای است و در نتیجه دستمزدشان نیز گزاف می باشد. این افراد پس از انجام کار دستمزدهای زیادی را از مشتری ها طلب می کنند. اگر چه برخی از لوله بازکنهای تقلبی شناسایی شده اند اما این افراد شیاد با روشهای جدیدی اقدام به کلاهبرداری می نمایند.

شرکت های مجاز لوله بازکنی در تهران

نکته مهم هنگام تماس با شرکت های لوله بازکنی توجه به مجاز بودن آن می باشد . استفاده از محلول های شیمیایی جهت رفع گرفتگی لوله ممنوع است لذا همین نکته می تواند شما را در شناسایی لوله بازکن مجاز کمک کند زیرا شرکت های مجاز از محلول ها استفاده نمی کند و تنها کلاهبرداران لوله بازکن هستند که با یک گالن محلول وارد منزل شما می شوند. نکته دیگر توجه به شهرت شرکت مورد نظر است. شرکتهای معتبر و مجاز لوله بازکنی معمولا برای خود دفتر کار و سایت اینترنتی دارند و همین باعث شناسایی شرکت مجاز از غیرمجاز می شود.

نکته دیگر استفاده از دستگاه های لوله بازکنی توسط شرکت ها می باشد. شرکت های معتبر و مجاز از دستگاه های مخصوص و پیشرفته جهت کار استفاده می کنند اما لوله بازکن های غیرمجاز معمولا با دریل و فنر لوله بازکنی به همراه خود جهت لوله بازکنی وارد ساختمان می شوند و روش کار آنها نیز ناشیانه و غیر حرفه ای می باشد.

هزینه لوله بازکنی در تهران

در نهایت چیزی که از همه مهمتر است دستمزد لوله بازکنی است زیرا کلاهبرداران همیشه هزینه گزاف را از مشتری ها می خواهند و این شرکت های مجاز هستند که طبق تعرفه اتحادیه هزینه دریافت می کنند. پس اگر لوله بازکن قیمت مناسبی را ارائه داد بدانید قطعا کلاهبردار نیست. برای دریافت تعرفه و هزینه لوله بازکنی و تخلیه چاهمی توانید از شرکتهای معتبر تعرفه را دریافت کنید تا دیگر توسط کلاهبرداران سرکیسه نشوید.

به این مطلب امتیاز دهید (امتیاز ۴.۵ از ۵ از مجموع ۴ رای)

اگر مشکلی در ساختمان خود دارید همین حالا با ما تماس بگیرید

شرکت خدمات فنی ایرانیان (خانه پاک) با بکارگیری تکنسین های حرفه ای و سرویس کاران با تجربه در لوله بازکنی و خدمات فنی ساختمان افتخار دارد بیش از ۱۵ سال در کنار شما همشهریان تهرانی بوده است و هم اکنون آماده خدمت رسانی به تمام مناطق ۲۲ گانه تهران می باشد. لوله بازکنی ارزان با دستگاه مخصوص، تخلیه چاه فوری، نصب توالت و اتصالات آن، تبدیل توالت فرنگی به توالت ایرانی و ... برخی از خدمات متنوع ما می باشد.

در صورتی که مشکلی در تاسیسات ساختمان شما بوجود آمده با ما در میان بگذارید تا ضمن ارائه مشاوره رایگان مشکل شما را نیز حل کنیم.

خدمات ۲۴ ساعته: ۰۹۱۲۸۴۸۶۱۷۰