جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ساعت ۲۰:۲۷

لوله بازکنی - تخلیه چاه

مشاوره رایگان و خدمات 24 ساعته
روش پیدا کردن شرکت لوله بازکنی مناسب در تهران
چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۶

روش پیدا کردن شرکت لوله بازکنی مناسب در تهران

در تهران روزانه لوله های زیادی دچار گرفتگی می شود و شرکت های تخلیه چاه زیادی وجود دارد که این گرفتگی را باز کند. همچنین قیمت های متفاوتی برای هر یک از این شرکت ها وجود دارد که باعث می شود مشتری سردرگم شود و نداند با کدام شرکت لوله بازکنی کار کند. برچسب های تبلیغاتی دیوارهای شهر را پر کرده و شماره ها

در تهران روزانه لوله های زیادی دچار گرفتگی می شود و شرکت های تخلیه چاه زیادی وجود دارد که این گرفتگی را باز کند. همچنین قیمت های متفاوتی برای هر یک از این شرکت ها وجود دارد که باعث می شود مشتری سردرگم شود و نداند با کدام شرکت لوله بازکنی کار کند. برچسب های تبلیغاتی دیوارهای شهر را پر کرده و شماره های زیادی برای تماس با آنها وجود دارد اما کسی از صحت آنها و تخصص فرد مورد نظر در لوله بازکنی اطلاعی ندارد. برخی نیز هراس این را دارند که فرد مورد نظر نه تنها لوله بازکن نباشد بلکه لوله فاضلاب را نیز خراب کند.

 

سودجویان در لباس لوله بازکن

برخی سودجویان با تهیه یک عدد دریل و فنر لوله بازکن و همچینن مقداری محلول شیمیایی اقدام به کار لوله بازکنی می نمایند که همین باعث نارضایتی مشتریان شده است. وضعیت وقتی وخیم می شود که همین افراد برای بازکردن یک گرفتگی ساده در لوله هزینه گزافی را طلب کرده اند. خیلی از لوله بازکن های تقلبی توسط پلیس دستگیر شده اند اما هنوز هم ریشه آنها کنده نشده و هر روز با روش های جدیدی در لوله بازکنی برای خود کسب درامد می کنند.

 

اسم و رسم شرکت های لوله بازکنی

نکته مهمی که باید به آن توجه کرد این است که استفاده از محلول های شیمیایی برای رفع گرفتگی لوله ها ممنوع می باشد و اتحادیه لوله بازکن ها این مورد را گوشزد نیز کرده است. همچنین هنگام تماس با شماره های لوله بازکنی از نام شرکت و تخصص فرد اطلاع یابید. معمولا لوله بازکن هایی که حرفه ای باشند برای خود شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه دارند و به قول خودمان اسم و رسمی دارند و تبلیغات خوبی انجام می دهند.

 

تجهیزات شرکت های لوله بازکنی

همچنین شرکتهای لوله بازکنی معمولا با تجهیزات و نیروهای متخصص در محل حاضر می شود و روند کار را به صورت حرفه ای انجام می دهند. برخی نیز لوله بازکنی را در تلگرام آغاز کرده اند. لوله بازکنی و تخلیه چاه را می توان در تلگرام نیز انجام داد. کانال هایی وجود دارد که در آن مطالب مربوط به لوله بازکنی وجود دارد و فرد می تواند از طریق تلگرام با شرکت لوله بازکنی پیام دهد و از او دخواست کمک کند.

 

هزینه لوله بازکنی

همچنین نکته دیگری که در لوله بازکنی مهم است مقدار دستمزد می باشد. شرکت های متخصص در لوله بازکنی هزینه لوله بازکنی را بر مبنای تعرفه اتحادیه لوله بازکن ها دریافت می کنند حال آنکه لوله بازکنهای جعلی قصد سرکیسه کردن مشتری را دارند.