آموزش لوله بازکنی فوری در خانه
جمعه ۱۳ اسفند ۱۳۹۵

آموزش لوله بازکنی فوری در خانه

لوله های فاضلاب پس از مدتی استفاده دچار گرفتگی می شوند و برای حل آن باید از روشهای لوله بازکنی فوری استفاده کرد. گرفتگی لوله ها در صورت بروز می تواند هزینه زیادی را برای مالک ساختمان داشته باشد و در کنار آن مشکلاتی نیز وجود خواهد داشت.

لوله های فاضلاب پس از مدتی استفاده دچار گرفتگی می شوند و برای حل آن باید از روشهای لوله بازکنی فوری استفاده کرد. گرفتگی لوله ها در صورت بروز می تواند هزینه زیادی را برای مالک ساختمان داشته باشد و در کنار آن مشکلاتی نیز وجود خواهد داشت. مشکلاتی نظیر هزینه بالای لوله بازکنی، پیدا نکردن لوله بازکن در اوقاتی خاص، افتادن در دام کلاهبرداران لوله بازکن و ... که هر کسی را نسبت به گرفتگی لوله و لوله بازکنی بدبین می کند.

گرفتگی لوله فاضلاب و نیاز به لوله بازکنی

گرفتگی لوله فاضلاب در کمین لوله های شما می باشند پس با ما همراه باشید تا روشهای مختلفی رفع گرفتگی لوله در خانه را بیاموزید. ما قصد داریم روشهایی جهت رفع گرفتگی لوله به شما آموزش دهیم تا خودتان بدون صرف هزینه گرفتگی لوله را باز کنید. روشهای مختلفی برای بازکردن گرفتگی لوله ها وجود دارد که برخی از آنها مخصوص لوله بازکن ها و برخی دیگر روشهای خانگی رفع گرفتگی لوله می باشند. اگر بخواهید خودتان لوله بازکنی کنید پس باید روشهای خانگی لوله بازکنی را بیاموزید. در غیر اینصورت باید از لوله بازکن های حرفه ای در شرکتهای خدمات فنی بخواهید تا این کار را برای شما انجام دهند.

بعضی اوقات گرفتگی لوله در نیمه شب رخ می دهد و در این زمان امکان درخواست لوله بازکنی از شرکت های معتبر وجود ندارد و مشکل شما هم جدی است و نمی توانید تا صبح صبر کنید. در این صورت باید از روشهای لوله بازکنی فوری کمک بگیرید. روشهای خانگی لوله بازکنی که به شما کمک می کند خودتان لوله بازکنی را انجام دهید.

پیشگیری از گرفتگی لوله فاضلاب

لازم است قبل از گرفتگی لوله نکات پیشگیری از گرفتگی لوله را رعایت کنید تا کمتر دچار چنین مشکلاتی شوید. روشهایی که با بکارگیری آنها دیگر دچار گرفتگی لوله فاضلاب نمی شوید. این روشها بسیار ساده هستند تنها کافیست جلوی ورود آشغال و مواد اضافی به داخل لوله را بگیرید و در این صورت علاوه بر اینکه از شر گرفتگی لوله خلاص می شوید دیگر هزینه لوله بازکنی نیز پرداخت نخواهید کرد.

باز کردن لوله با محلول لوله بازکنی

یکی از روشهای مهم لوله بازکنی در خانه استفاده از محلول لوله بازکن است که علاوه بر خاصیت لوله بازکنی فوری خاصیت خورندگی لوله را نیز دارد و باید در استفاده از آن رعایت اعتدال نمود و برای هر نوع گرفتگی از این محلول ها استفاده نکرد. محلول لوله بازکنی یک روش خانگی برای باز کردن گرفتگی لوله می باشد که البته برخی کلاهبرداران نیز از آن استفاده می کنند. فقط باید دقت کنید که این محلول ها برای سلامتی انسان مضر هستند لذا از تماس مستقیم با آنها خودداری نمایید.

رفع گرفتگی لوله با شیلنگ و فشار آب

یک روش ساده و البته مسخره برای لوله بازکنی استفاده سیخ یا فشار آب می باشد. استفاده از سیخ برای رفع گرفتگی ظرفشویی و روشویی به این صورت که سیخ را داخل لوله فاضلاب آن فرو کرده و تکان دهید تا آشغال های درون آن را جابجا کند و گرفتگی لوله باز شود. استفاده از فشار آب نیز به این صورت است که شیلنگ آب را درون کف شوی فروکرده و تا انتها ادامه دهید تا به گرفتگی داخل لوله برسد و سپس آب را باز کنید تا فشار آب باعث رفع گرفتگی شود.  این دو روش در عین سادگی می توانند مفید باشند. البته می توانید از چاه بازکن نیز برای این کار کمک بگیرید و با تلمبه دستی تلاش کنید تا گرفتگی لوله را باز کنید.

به این مطلب امتیاز دهید (امتیاز ۴.۷ از ۵ از مجموع ۳ رای)

اگر مشکلی در ساختمان خود دارید همین حالا با ما تماس بگیرید

شرکت خدمات فنی ایرانیان (خانه پاک) با بکارگیری تکنسین های حرفه ای و سرویس کاران با تجربه در لوله بازکنی و خدمات فنی ساختمان افتخار دارد بیش از ۱۵ سال در کنار شما همشهریان تهرانی بوده است و هم اکنون آماده خدمت رسانی به تمام مناطق ۲۲ گانه تهران می باشد. لوله بازکنی ارزان با دستگاه مخصوص، تخلیه چاه فوری، نصب توالت و اتصالات آن، تبدیل توالت فرنگی به توالت ایرانی و ... برخی از خدمات متنوع ما می باشد.

در صورتی که مشکلی در تاسیسات ساختمان شما بوجود آمده با ما در میان بگذارید تا ضمن ارائه مشاوره رایگان مشکل شما را نیز حل کنیم.

خدمات ۲۴ ساعته: ۰۹۱۲۸۴۸۶۱۷۰