باز كردن لوله فاضلاب با نوشابه
سه شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۴

باز كردن لوله فاضلاب با نوشابه

برخی بر این باورند که می توان گرفتگی لوله فاضلاب را با نوشابه باز کرد و نظرشان این است که نوشابه لوله بازکن بسیار خوبی است و تاثیر زیادی در رفع گرفتگی لوله فاضلاب دارد.

با افزایش گرفتگی لوله های فاضلاب روشهای مختلفی برای رفع گرفتگی آنها بوجود آمده بطوری که هر کسی برای خود یک روشی را معرفی می کند. شرکت های لوله بازکنی برای خود روشهای مخصوصی دارند که با استفاده از دستگاه های لوله بازکنی انجام می شود.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب 

اما افراد عادی که تجهیزات لوله بازکنی را در خانه ندارند ناچارند یا از افراد لوله بازکن بخواهند تا گرفتگی لوله را برایشان رفع کند و یا این که خودشان دست به کار شوند و از لوله بازکن های خانگی یا دیگر لوله بازکن ها استفاده کنند.

روشهای مختلفی برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب در منزل وجود دارد که هر یک از این روشها مخصوص گرفتگی های خاصی است. مثلا گرفتگی سینک ظرفشویی و کف شوی حمام را می توان به راحتی با چاه بازکن باز کرد و دیگر نیازی به شرکت لوله بازکنی نیست.

روشهای بازکردن گرفتگی لوله

همچنین گرفتگی چاه توالت نیز با ریختن مقداری آب داخل برطرف خواهد شد. دیگر گرفتگی ها را نیز می توان با انواع مختلف لوله بازکن نظیر لوله بازکن خانگی، محلول لوله بازکن، سیخ، تلمبه لوله بازکن و ... باز کرد بدون این که هزینه ای صرف لوله بازکن شود.

در این میان برخی معتقد هستند که نوشابه به خاطر خاصیت اسیدی که دارد در رفع گرفتگی لوله های فاضلاب بسیار مفید است و می توان از آن برای رفع گرفتگی لوله استفاده کرد. این افراد نظرشان این است که نوشابه همچون محلول لوله بازکن عمل می کند و با ریختن آن در لوله فاضلاب پس از مدتی گرفتگی رفع خواهد شد. اگر شما نیز چنین اعتقادی دارید می توانید آن را امتحان کنید.

به این مطلب امتیاز دهید (امتیاز ۳ از ۵ از مجموع ۱ رای)

اگر مشکلی در ساختمان خود دارید همین حالا با ما تماس بگیرید

شرکت خدمات فنی ایرانیان (خانه پاک) با بکارگیری تکنسین های حرفه ای و سرویس کاران با تجربه در لوله بازکنی و خدمات فنی ساختمان افتخار دارد بیش از ۱۵ سال در کنار شما همشهریان تهرانی بوده است و هم اکنون آماده خدمت رسانی به تمام مناطق ۲۲ گانه تهران می باشد. لوله بازکنی ارزان با دستگاه مخصوص، تخلیه چاه فوری، نصب توالت و اتصالات آن، تبدیل توالت فرنگی به توالت ایرانی و ... برخی از خدمات متنوع ما می باشد.

در صورتی که مشکلی در تاسیسات ساختمان شما بوجود آمده با ما در میان بگذارید تا ضمن ارائه مشاوره رایگان مشکل شما را نیز حل کنیم.

خدمات ۲۴ ساعته: ۰۹۱۲۸۴۸۶۱۷۰