چگونه گرفتگی لوله فاضلاب حمام را باز کنیم؟
چهارشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۴

چگونه گرفتگی لوله فاضلاب حمام را باز کنیم؟

ممکن است مشکل گرفتگی برای تمام لوله های فاضلاب اتفاق بی افتد و آن لوله بطور کامل مصدود شود. در این صورت تنها راه حل این مشکل بازکردن گرفتگی لوله می باشد. لوله بازکنی یکی از نیاز های اصلی هر ساختمان است که در صورت گرفتگی لوله فاضلاب به آن احتیاج می شود.

لوله فاضلاب حمام نیز جزء لوله های فاضلاب می باشد بنابراین ممکن است دچار گرفتگی شود و دیگر آب از کفشوی حمام پایین نرود و در این صورت است که نیاز به لوله بازکنی خواهید داشت. هر نوع لوله فاضلابی ممکن است دچار نوعی گرفتگی شود که مختص آن نوع لوله می باشد. در اینصورت باید از روشهای مخصوص رفع گرفتگی آن نوع لوله استفاده شود. 

گرفتگی کف شوی حمام

برای درک بهتر این موضوع بگذارید مثالی بزنیم. تصور کنید لوله فاضلاب کفشوی حمام دچار گرفتگی شده است. گرفتگی در کفشوی حمام عموما ناشی از ورود آشغال، مو، صابون، دستمال کاغذی، سنگ پا، سفیداب، تیغ و ... می باشد که در داخل حمام وجود دارند. لذا این نوع گرفتگی باید با استفاده از فنر لوله بازکن و یا لوله بازکن دستی (تلمبه) باز شود.

بازکردن لوله فاضلاب حمام با تلنبه دستی

اگر خودتان در خانه تلنبه لوله بازکن داشته باشید می توانید با آن بسیاری از گرفتگی های لوله ها را باز کنید و دیگر نیازی به لوله بازکن نداشته باشید. تنها کافیست که تلنبه دستی را روی کف شوی حمام قرار دهید و با چند بار فشار گرفتگی ها را باز کنید.

برای جلوگیری از گرفتگی لوله فاضلاب حمام بهتر است یک صافی در کفشوی حمام قرار دهید تا اجازه ورود مواد اضافی غیر از آب را به داخل لوله ندهد. در این صورت دیگر نگران گرفتگی لوله فاضلاب نخواهید بود. اگر هم گرفتگی ایجاد شد به راحتی می توانید با یکی از شرکتهای لوله بازکنی تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید.

لوله بازکنی شبانه روزی خانه پاک

لوله بازکن های حرفه ای خانه پاک بصورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به همشهریان تهرانی می باشند. ما پس از بررسی مشکل و پیدا کردن علت آن با استفاده از دستگاه های مخصوص لوله بازکنی به رفع گرفتگی لوله می پردازیم و پس از انجام کار هزینه لوله بازکنی را با تعرفه اتحادیه با شما حساب می کنیم. اگر هر نوع مشکلی در مورد گرفتگی لوله ها دارید با ما تماس بگیرید.

به این مطلب امتیاز دهید (امتیاز ۴.۸ از ۵ از مجموع ۴ رای)

اگر مشکلی در ساختمان خود دارید همین حالا با ما تماس بگیرید

شرکت خدمات فنی ایرانیان (خانه پاک) با بکارگیری تکنسین های حرفه ای و سرویس کاران با تجربه در لوله بازکنی و خدمات فنی ساختمان افتخار دارد بیش از ۱۵ سال در کنار شما همشهریان تهرانی بوده است و هم اکنون آماده خدمت رسانی به تمام مناطق ۲۲ گانه تهران می باشد. لوله بازکنی ارزان با دستگاه مخصوص، تخلیه چاه فوری، نصب توالت و اتصالات آن، تبدیل توالت فرنگی به توالت ایرانی و ... برخی از خدمات متنوع ما می باشد.

در صورتی که مشکلی در تاسیسات ساختمان شما بوجود آمده با ما در میان بگذارید تا ضمن ارائه مشاوره رایگان مشکل شما را نیز حل کنیم.

خدمات ۲۴ ساعته: ۰۹۱۲۸۴۸۶۱۷۰