لوله بازکنی آسان در تهران با دستگاه مخصوص
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶

لوله بازکنی آسان در تهران با دستگاه مخصوص

گرفتگی لوله فاضلاب و رفع گرفتگی آن چیز تازه ای نیست و هر لوله فاضلاب ممکن است دچار گرفتگی شود و نیاز به لوله بازکن داشته باشد اما چیزی که مهم است نوع بازکردن لوله توسط فرد لوله بازکن است. لوله بازکنی که می خواهد گرفتگی لوله را باز کند اهمیت بسیاری دارد چرا که می تواند لوله را به خوبی بازکند و می تواند علاوه بر باز نکردن لوله آن را خراب نیز بکند. چه بسیاری لوله های فاضلابی که دچار گرفتگی شده اند.

گرفتگی لوله فاضلاب و رفع گرفتگی آن چیز تازه ای نیست و هر لوله فاضلاب ممکن است دچار گرفتگی شود و نیاز به لوله بازکن داشته باشد اما چیزی که مهم است نوع بازکردن لوله توسط فرد لوله بازکن است. لوله بازکنی که می خواهد گرفتگی لوله را باز کند اهمیت بسیاری دارد چرا که می تواند لوله را به خوبی بازکند و می تواند علاوه بر باز نکردن لوله آن را خراب نیز بکند. چه بسیاری لوله های فاضلابی که دچار گرفتگی شده اند و توسط لوله بازکن های حرفه ای و ماهر باز شده اند و چه بسیارند لوله های دچار گرفتگی شده ای که توسط لوله بازکن نما ها باز شده اند و پس از مدت محدودی دوباره دچار گرفتگی شده اند. 

روشهای بازکردن گرفتگی لوله ها

برای باز کردن گرفتگی لوله ها دستگاه های مختلفی وجود دارد که هر یک از آنها مختص گرفتگی خاصی می باشد و برای آن نوع گرفتگی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین لوله بازکنی که از این دستگاه ها استفاده می کند نیز اهمیت زیادی دارد چرا که اگر فرد تخصص و تجربه استفاده از دستگاه های لوله بازکنی را نداشته باشد ممکن است گرفتگی لوله را باز که نکند هیچ لوله را نیز بشکاند و به صاحب خانه ضرر وارد کند. 

چطور لوله بازکن شویم؟

قطعا شما هم گرفتگی لوله فاضلاب را از نزدیگ دیده اید که چطور می شود که لوله دچار گرفتگی می شود و آب و فاضلاب از داخل لوله پایین نمی رود. و حتما تلاش هایی نیز برای بازکردن آن انجام داده اید که ممکن است نتیجه داشته و باعث بازشدن گرفتگی لوله شده و ممکن است به نتیجه ای نرسیده باشد. همه روش ها می تواند تاثیر گذار باشد به شرطی که فرد لوله بازکن تجربه و توانایی آن را داشته باشد. 

به عنوان مثال اگر با یکی از شرکتهای لوله بازکنی حرفه ای در تهران تماس بگیرید و بخواهید که لوله شما را باز کنند ممکن است فرد لوله بازکن با یک کیف ابزار در محل حاضر شود و به راحتی گرفتگی لوله را باز کند در حالی که شما پس از ساعت ها وررفتن با لوله و تست روشهای لوله بازکنی مختلف و استفاده از لوله بازکن های متفاوت نتوانستید آن را باز کنید. در واقع تفاوت در تجربه و تخصص است که فرد لوله بازکن می تواند به راحتی لوله را بازکند اما شما نمی توانید.

لوله بازکنی آسان با دستگاه فنر لوله بازکن

البته منظور این نیست که همه لوله بازکن ها با یک جعبه ابزار می آیند و ممکن است در مواردی مجبور شوند محلول های لوله بازکن و یا دستگاه مخصوص لوله بازکنی را همراه خود بیاورند. اصلی ترین دستگاه مخصوص لوله بازکنی دستگاه فنر لوله بازکن است که در واقع فنری دوار است که با ورود آن به داخل لوله و چرخیدن توانایی بازکردن گرفتگی لوله ها را دارد. دستگاه فنر لوله بازکن سرفنر های مختلفی دارد که برای هر نوع گرفتگی متفاوت است و روند لوله بازکنی را بهبود می بخشد.

این دستگاه ها کمک بسیاری در انجام لوله بازکنی دارند و اگر دستگاه های مخصوص لوله بازکنی را داشته باشید و بتوانید با آنها کار کنید به راحتی می توانید گرفتگی لوله ها را باز کنید و دیگر نیازی به فراخوانی لوله بازکن و صرف هزینه نداشته باشید.

به این مطلب امتیاز دهید

اگر مشکلی در ساختمان خود دارید همین حالا با ما تماس بگیرید

شرکت خدمات فنی ایرانیان (خانه پاک) با بکارگیری تکنسین های حرفه ای و سرویس کاران با تجربه در لوله بازکنی و خدمات فنی ساختمان افتخار دارد بیش از ۱۵ سال در کنار شما همشهریان تهرانی بوده است و هم اکنون آماده خدمت رسانی به تمام مناطق ۲۲ گانه تهران می باشد. لوله بازکنی ارزان با دستگاه مخصوص، تخلیه چاه فوری، نصب توالت و اتصالات آن، تبدیل توالت فرنگی به توالت ایرانی و ... برخی از خدمات متنوع ما می باشد.

در صورتی که مشکلی در تاسیسات ساختمان شما بوجود آمده با ما در میان بگذارید تا ضمن ارائه مشاوره رایگان مشکل شما را نیز حل کنیم.

خدمات ۲۴ ساعته: ۰۹۱۲۸۴۸۶۱۷۰