پاک کننده قوی سنگ توالت
دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۴

پاک کننده قوی سنگ توالت

خیلی وقت ها مشاهده می شود که کاسه توالت پس از چند بار استفاده تغییر رنگ داشته و تیره شده است و باعث کثیف جلوه دادن توالت و سرویس بهداشتی می شود. برای حل این مشکل با ما همراه باشید.

روشهای از بین بردن جرم سنگ توالت

روشهای مختلفی برای از بین بردن کثیفی ها و جرم های سنگ توالت وجود دارد که بهترین آنها استفاده از محلول های شوینده می باشد که سنگ توالت را برق می اندازد. شوینده های مختلفی برای از بین بردن جرم کاسه توالت وجود دارد که هر یکی مربوط به یک شرکت بخصوص است و برخی با یکدیگر تفاوت هایی دارند. بعضی از این شوینده ها ضعیف هستند و تاثیر زیادی در از بین بردن جرم کاسه توالت ندارند. برعکس بعضی دیگر بسیار قوی هستند و تاثیر فوق العاده ای دارند و استفاده از آنها می توان سنگ توالت را برق انداخت.

محلول های شوینده سنگ توالت

اگر این مواد شیمیایی برای نظافت توالت و سرویس بهداشتی استفاده می کنید لازم است نکات بهداشتی آن را نیز رعایت کنید و از این مواد در مکان های بسته و بدون تهویه استفاده نکنید. همچنین از ترکیب محلول های مختلف شیمیایی جدا پرهیز کنید. محلول های اسیدی برای سلامتی انسان مضر هستند لذا نباید آنها را بو کرد و یا در دسترس کودکان قرار داد.

اگر می خواهید کاسه توالت و سرویس بهداشتی را برق بیاندازید و آنها را مانند روز اول سفید کنید کافیست یکی از محلول های مخصوص را از از بازار خریداری کنید و بعد از ریختن مقداری از آن روی جرم های توالت با فرچه اقدام به ساییدن آن نمایید تا بطور باورنکردنی عملکرد آنرا باور کنید.