عامل اصلی گرفتگی لوله فاضلاب حمام چیست؟
پنجشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴

عامل اصلی گرفتگی لوله فاضلاب حمام چیست؟

در ساختمانها لوله های فاضلاب مختلفی وجود دارد که ممکن است دچار گرفتگی شوند. از جمله لوله فاضلاب کف شوی حمام که در بسیاری از مواقع دچار گرفتگی می شود که البته این گرفتگی ها دلایل مختلفی دارد که ما می خواهیم اصلی ترین دلیل گرفتگی ها را بیان کنیم.

لوله فاضلاب و گرفتگی آن

تعداد زیادی لوله فاضلاب در ساختمان وجود دارد که در قسمت های مختلف نصب شده اند و هر یک فاضلاب بخشی از ساختمان را به چاه فاضلاب یا شبکه فاضالب شهری منتقل می کنند. لوله های فاضلاب نقشی کلیدی در ساختمان دارند و وجود آنها ضروری است. این مهم وقتی مشخص می شود که لوله فاضلاب دچار گرفتگی شود و دیگر فاضلاب را مکش نکند. در این صورت است که متوجه می شویم لوله فاضلاب چه نعمتی است.

گرفتگی لوله فاضلاب و رفع آن

گرفتگی لوله فاضلاب دلایل مختلفی می تواند داشته باشد که البته این دلایل برای هر لوله ای متفاوت است اما یک دلیل اصلی برای تمام گرفتگی های لوله ها در کل ساختمان وجود دارد که بسیاری از مشکلات لوله بازکنی ناشی از آن است و آن ورود مواد اضافی به داخل لوله فاضلاب می باشد. علت اصلی گرفتگی لوله فاضلاب حمام نیز ورود مواد اضافی نظیر صابون، مو، تیغ، دستمال کاغذی و ... می باشد.

جلوگیری از گرفتگی لوله فاضلاب

گرفتگی سینک ظرفشویی، گرفتگی کف شوی حمام، گرفتگی چاه توالت، گرفتگی روشویی و هر نوع گرفتگی دیگر عموما ناشی از ورود مواد اضافی به داخل لوله فاضلاب است. پس ساده ترین راه برای جلوگیری از گرفتگی لوله فاضلاب جلوگیری از ورود مواد اضافی به داخل آن است. این کار را می توانید با استفاده از صافی ها استفاده کنید. برای کفشوی حمام نیز می توانید از توری ها مخصوص کفشوی استفاده کنید.

اگر لوله فاضلاب حمام شما دچار گرفتگی شد لازم است با یکی از شرکتهای معتبر لوله بازکنی تماس بگیرید و از آنها بخواهید تا گرفتگی لوله شما را رفع کنند. شرکتهای لوله بازکنی مختلفی در تهران وجود دارند که برخی از آنها خدمات ارزان و فوری را نیز به شما ارائه می دهند.

به این مطلب امتیاز دهید (امتیاز ۵ از ۵ از مجموع ۲ رای)

اگر مشکلی در ساختمان خود دارید همین حالا با ما تماس بگیرید

شرکت خدمات فنی ایرانیان (خانه پاک) با بکارگیری تکنسین های حرفه ای و سرویس کاران با تجربه در لوله بازکنی و خدمات فنی ساختمان افتخار دارد بیش از ۱۵ سال در کنار شما همشهریان تهرانی بوده است و هم اکنون آماده خدمت رسانی به تمام مناطق ۲۲ گانه تهران می باشد. لوله بازکنی ارزان با دستگاه مخصوص، تخلیه چاه فوری، نصب توالت و اتصالات آن، تبدیل توالت فرنگی به توالت ایرانی و ... برخی از خدمات متنوع ما می باشد.

در صورتی که مشکلی در تاسیسات ساختمان شما بوجود آمده با ما در میان بگذارید تا ضمن ارائه مشاوره رایگان مشکل شما را نیز حل کنیم.

خدمات ۲۴ ساعته: ۰۹۱۲۸۴۸۶۱۷۰