تعرفه لوله بازکنی حرفه ای در تهران
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵

تعرفه لوله بازکنی حرفه ای در تهران

لوله بازکنی تهران یکی از پر رونق ترین خدمات شرکتهای خدمات فنی می باشد که بصورت فوری و شبانه روزی نیز انجام می شود. در عین حال برخی شرکتهای این خدمت را بصورت ارزان نیز انجام می دهند. یعنی لوله بازکنی ارزان در تهران که این حاکی از توانایی بالای شرکت می باشد.

لوله بازکنی تهران یکی از پر رونق ترین خدمات شرکتهای خدمات فنی می باشد که بصورت فوری و شبانه روزی نیز انجام می شود. در عین حال برخی شرکتهای این خدمت را بصورت ارزان نیز انجام می دهند. یعنی لوله بازکنی ارزان در تهران که این حاکی از توانایی بالای شرکت می باشد.

تعرفه لوله بازکنی تهران

در کنار لوله بازکنی ارزان که برخی شرکتها ارائه می دهند شرکتهای مختلف قیمت های مختلفی برای لوله بازکنی در تهران ارئه می دهند که این موضوع می تواند علل مختلفی داشته باشد. وضعیت بازار لوله بازکنی در تهران بسیار آشفته است و هر شرکتی برای خود قیمتی تعیین می کند و در همین آشفته بازار برخی سودجویان و شیادان در لباس لوله بازکن فعالیت می کنند و به عنوان لوله بازکن وارد منازل می شوند و آنها را سرکیسه می نمایند.

شرکت های معتبر لوله بازکنی و تخلیه چاه قیمتهای مصوب دارند و طبق تعرفه اتحادیه از مشتریان دستمزد دریافت می کنند و کار خود را برمبنای اصول و قوائد لوله بازکنی به اتمام می رسانند در حالی که کلاهبرداران و برخی از شرکتهای غیرمجاز دستمزدهای اختصاصی خود را دارند و طبق آن از مشتری ها هزینه می گیرند. در ادامه قصد داریم تعرفه برخی از شرکتهای معتبر لوله بازکنی را به شما اطلاع دهیم.

تعرفه لوله بازکنی بدون دستگاه

برای رفع گرفتگی لوله ها روشهای مختلفی دارد که برخی روشها با استفاده از دستگاههای مخصوص بوده و برخی دیگر به وسیله دست و توسط لوله بازکن انجام می شود. بنابراین قیمت لوله بازکنی در هر نوع با دیگری متفاوت خواهد بود. لوله بازکنی بدون دستگاه به این صورت است که فرد لوله بازکن با روشهای خاص و حرفه ای خود گرفتگی ها را باز می کند. به عنوان مثال لوله بازکنی با دستگاه مخصوص و یا لوله بازکنی از جمله روشهای لوله بازکنی می باشند.

- لوله بازکنی ساده بدون دستگاه ۸۰ هزار تومان
- لوله بازکنی حرفه ای و فوری در تهران ۲۱۰ هزار تومان
- لوله بازکنی با دستگاه مخصوص تراکم هوا ۲۵۰ هزار تومان
- لوله بازکنی حرفه ای با استفاده از دستگاه تراکم هوا و فشار باد ۱۳۰ هزار تومان

تعرفه بازکردن گرفتگی لوله های مختلف

گرفتگی لوله برای هر قسمت از ساختمان رخ می دهد و صورت بروز باید رفع شود. لوله بازکن ها برای هر نوع گرفتگی روش خاص خود را دارند و لوله بازکنی بخش های مختلف سختی های مختلف و در نتیجه قیمت های مختلفی را دارد. شرکتهای لوله بازکنی برای انواع گرفتگی لوله ها قیمت های متفاوتی دارند.

- باز کردن گرفتگی کف شوی حمام ۶۰ هزار تومان
- رفع گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه ۱۲۰ هزار تومان
- بازکردن فاضلاب ظرفشویی ۱۰۰ هزار تومان

تعرفه کلی خدمات لوله بازکنی به این صورت است و قیمت هایی غیر از این و یا چند برابر این کلاهبرداری می باشد و قطعا فرد لوله بازکن کلاهبردار می باشد. البته باید توجه داشت که معمولا قیمت خدمات هر سال مقداری رشد دارد اما نه به این معنی که چند برابر شده باشد.

به این مطلب امتیاز دهید (امتیاز ۵ از ۵ از مجموع ۳ رای)

اگر مشکلی در ساختمان خود دارید همین حالا با ما تماس بگیرید

شرکت خدمات فنی ایرانیان (خانه پاک) با بکارگیری تکنسین های حرفه ای و سرویس کاران با تجربه در لوله بازکنی و خدمات فنی ساختمان افتخار دارد بیش از ۱۵ سال در کنار شما همشهریان تهرانی بوده است و هم اکنون آماده خدمت رسانی به تمام مناطق ۲۲ گانه تهران می باشد. لوله بازکنی ارزان با دستگاه مخصوص، تخلیه چاه فوری، نصب توالت و اتصالات آن، تبدیل توالت فرنگی به توالت ایرانی و ... برخی از خدمات متنوع ما می باشد.

در صورتی که مشکلی در تاسیسات ساختمان شما بوجود آمده با ما در میان بگذارید تا ضمن ارائه مشاوره رایگان مشکل شما را نیز حل کنیم.

خدمات ۲۴ ساعته: ۰۹۱۲۸۴۸۶۱۷۰