لوله بازکنی با دستگاه مخصوص تراکم هوا
چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶

لوله بازکنی با دستگاه مخصوص تراکم هوا

با توجه به رشد روز افزون گرفتگی لوله های فاضلاب و افزایش تعداد شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه دیگر لوله بازکنی توسط شرکت های خدمات فنی با استفاده از دستگاه های مجهز و مخصوص انجام می شود و برای این کار نیز از تکنسین های لوله بازکنی کمک گرفته می شود. برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب دستگاه های مختلفی وجود دارد که مخصوص این کار می باشند و به وسیله آنها کار لوله بازکنی بسیار سرعت می گیرد.

با توجه به رشد روز افزون گرفتگی لوله های فاضلاب و افزایش تعداد شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه دیگر لوله بازکنی توسط شرکت های خدمات فنی با استفاده از دستگاه های مجهز و مخصوص انجام می شود و برای این کار نیز از تکنسین های لوله بازکنی کمک گرفته می شود. برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب دستگاه های مختلفی وجود دارد که مخصوص این کار می باشند و به وسیله آنها کار لوله بازکنی بسیار سرعت می گیرد. از جمله دستگاههای مخصوص لوله بازکنی دستگاه تراکم هوا و دستگاه فنر لوله بازکن می باشد که استفاده از آنها برای رفع گرفتگی لوله ها بسیار رونق دارد.

رفع گرفتگی لوله ها با دستگاه تراکم هوا

شرکت های لوله بازکنی برای رفع گرفتگی لوله ها از دستگاه مخصوص تراکم هوا کمک می گیرند و این دستگاه به لوله بازکن این امکان را می دهد که در زمان کوتاه تر گرفتگی لوله ها را رفع کند. شرکتهای لوله بازکنی و تخلیه چاه شرکتهایی هستند که برعکس ظاهرشان بسیار توسعه یافته و مجهز هستند و از دستگاه های بروز در این کار بهره گیری می کنند.

به عنوان مثال فنرهای لوله بازکنی تا حد زیادی در انجام لوله بازکنی و سرعت آن موثر هستند و کار را با کیفیت بیشتری به انجام می رسانند. شرکت ایرانیان با نام لوله بازکنی خانه پاک یکی از این شرکت ها فعال در زمینه خدمات فنی می باشد که در تهران بصورت شبانه روزی در حال فعالیت می باشد.

لوله بازکنی با دستگاه فنر لوله بازکن

بطور قطعی می توان گفت از جمله دستگاه های لوله بازکنی حرفه ای در تهران که توسط شرکت های خدمات فنی مورد استفاده قرار می گیرد دستگاه تراکم هوا می باشد که حقیقتا کار لوله بازکنی را سرعت می بخشد. این دستگاه با فشار هوا گرفتگی درون لوله را رفع می کند و در نتیجه باعث باز شدن لوله می شود. همچنین در کنار دستگاه تراکم هوا دستگاه فنر لوله بازکن نیز وجود دارد که در حقیقت مکمل آن است.

دو دستگاه تراکم هوا و فنر لوله بازکن مکمل همدیگر هستند و کار یکدگیر را بهتر می کند. شرکتهای لوله بازکنی و لوله بازکن های حرفه ای غالبا از این دو نوع دستگاه استفاده می کنند که در نتیجه ضمن باز کردن گرفتگی لوله ها کار را نیز با سرعت بیشتری انجام می دهند.

لوله بازکنی فوری با دستگاه های مخصوص

با وجود دستگاههای متنوع لوله بازکنی دیگر این کار خیلی هم سخت نیست و به راحتی با استفاده از دستگاه های مخصوص می توان این کار را انجام داد. در گذشته که دستگاه لوله بازکنی وجود نداشت لوله بازکن ناچار بود از فنرهای دستی برای رفع گرفتگی استفاده کند که این روش نیز دارای مشکلاتی بود و حتی در بعضی موارد لوله بازکن بدون نتیجه کار را رها می کرد. اما خوشبختانه با تولید این دستگاه ها دیگر خیال لوله بازکنها از بابت هر نوع گرفتگی راحت است.

شرکت های لوله بازکنی تهران

با وجود دستگاهی های مخصوص دیگر به راحتی می توان خدمات فوری را به مشتریان ارائه داد. یعنی لوله بازکنی فوری را تنها با وجود دستگاه تراکم هوا می توان تضمین کرد و لوله بازکنی شبانه روزی نیز با دستگاه فنر لوله بازکن قابل انجام است. در حال حاضر شرکت های لوله بازکنی بسیاری در تهران وجود دارد که بسیاری از آنها از دستگاه های پیشرفه لوله بازکنی استفاده می کنند.

به این مطلب امتیاز دهید (امتیاز ۴.۲ از ۵ از مجموع ۶ رای)

اگر مشکلی در ساختمان خود دارید همین حالا با ما تماس بگیرید

شرکت خدمات فنی ایرانیان (خانه پاک) با بکارگیری تکنسین های حرفه ای و سرویس کاران با تجربه در لوله بازکنی و خدمات فنی ساختمان افتخار دارد بیش از ۱۵ سال در کنار شما همشهریان تهرانی بوده است و هم اکنون آماده خدمت رسانی به تمام مناطق ۲۲ گانه تهران می باشد. لوله بازکنی ارزان با دستگاه مخصوص، تخلیه چاه فوری، نصب توالت و اتصالات آن، تبدیل توالت فرنگی به توالت ایرانی و ... برخی از خدمات متنوع ما می باشد.

در صورتی که مشکلی در تاسیسات ساختمان شما بوجود آمده با ما در میان بگذارید تا ضمن ارائه مشاوره رایگان مشکل شما را نیز حل کنیم.

خدمات ۲۴ ساعته: ۰۹۱۲۸۴۸۶۱۷۰