خطرات استفاده از محلول های شیمیایی لوله بازکن
سه شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴

خطرات استفاده از محلول های شیمیایی لوله بازکن

افراد در بسیاری از مواقع از محلول های شیمیایی برای رفع گرفتگی لوله ها استفاده می کنند بطوری که استفاده از این محلول ها بسیار رایج شده است و در اثر ایجاد کوچک ترین گرفتگی در لوله مقداری محلول داخل لوله ریخته می شود.

باید توجه داشت که این محلول ها خاصیت اسیدی شیمیایی دارند و به خاطر همین خاصیت هم است که گرفتگی ها را باز می کند لذا هنگام استفاده از آنها باید توجه و دقت کافی را مبذول داشت. بسیاری از افراد به خاطر بی توجهی به نکات ایمنی توسط شوینده ها و محلول های لوله بازکنی مسموم شده اند و حتی برخی به کما رفته و یا دچار معلولیت شده اند.

محلول های شیمیایی لوله بازکنی

این محلول ها به خاطر اسیدی بودن بسیار خطرناک هستند و می توانند به سلامت انسان آسیب برسانند. هنگام استفاده از آنها به هیچ وجه آن را جلوی صورت خود قرار ندهید و بو نکنید. همچنین این مواد شیمیایی نباید با پوست انسان تماس داشته باشند پس هنگام گرفتگی لوله فقط آن را در داخل لوله بریزید و سعی کنید با پوستتان تماس نداشته باشد. برای این کار می توانید از دست کش و ماسک استفاده کنید.

ترکیب شوینده ها و لوله بازکن های شیمیایی با هم نباید انجام شود زیرا ممکن است مخلوط کردن آنها باعث ایجاد ترکیب شیمیایی جدید شود و به شما آسیب برساند. همچنین در محیط های بسته به هیچ وجه نباید از این مواد استفاده کنید زیرا باعث ایجاد خفگی و مسمویمت انسان می شود.

خوردگی لوله فاضلاب توسط محلولهای لوله بازکن

علاوه بر این محلول ها خواصیت خورندگی دارند و استفاده زیاد از آنها باعث خوردگی و پوسیدگی لوله فاضلاب می شود. پس نباید در استفاده از این محلول ها زیاده روی کرد و فقط در صورت لزوم این لوله بازکن ها را بکار بگیرید.

اگر لوله فاضلاب شما دچار گرفتگی شده بهتر است از متخصصین این کار بخواهید تا مشکل شما را حل کنند. متخصصین لوله بازکنی خانه پاک با استفاده از ابزارآلات مخصوص لوله بازکنی به راحتی گرفتگی لوله ها را رفع می نمایند و هزینه را طبق تعرفه از شما دریافت می کنند.

به این مطلب امتیاز دهید (امتیاز ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای)

اگر مشکلی در ساختمان خود دارید همین حالا با ما تماس بگیرید

شرکت خدمات فنی ایرانیان (خانه پاک) با بکارگیری تکنسین های حرفه ای و سرویس کاران با تجربه در لوله بازکنی و خدمات فنی ساختمان افتخار دارد بیش از ۱۵ سال در کنار شما همشهریان تهرانی بوده است و هم اکنون آماده خدمت رسانی به تمام مناطق ۲۲ گانه تهران می باشد. لوله بازکنی ارزان با دستگاه مخصوص، تخلیه چاه فوری، نصب توالت و اتصالات آن، تبدیل توالت فرنگی به توالت ایرانی و ... برخی از خدمات متنوع ما می باشد.

در صورتی که مشکلی در تاسیسات ساختمان شما بوجود آمده با ما در میان بگذارید تا ضمن ارائه مشاوره رایگان مشکل شما را نیز حل کنیم.

خدمات ۲۴ ساعته: ۰۹۱۲۸۴۸۶۱۷۰