سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ساعت ۰۷:۰۳

لوله بازکنی - تخلیه چاه

مشاوره رایگان و خدمات 24 ساعته
تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی
پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶

تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی

دیگر در هر ساختمانی توالت آن هم از نوع ایرانی وجود دارد اما مشکل برخی این است که توان استفاده از توالت ایرانی را ندارند و می خواهند توالت فرنگی در خانه خود نصب کنند که نصب توالت فرنگی خودش مشکل بزرگی است که بعضا نیاز به بنایی و تخریب ساختمان دارد. اما می توان بدون این مشکلات نیز توالت فرنگی را در سا

دیگر در هر ساختمانی توالت آن هم از نوع ایرانی وجود دارد اما مشکل برخی این است که توان استفاده از توالت ایرانی را ندارند و می خواهند توالت فرنگی در خانه خود نصب کنند که نصب توالت فرنگی خودش مشکل بزرگی است که بعضا نیاز به بنایی و تخریب ساختمان دارد. اما می توان بدون این مشکلات نیز توالت فرنگی را در ساختمان نصب کرد و از آن استفاده کرد.

امروزه در هر ساختمانی توالت وجود دارد که در اصطلاح به آن توالت ایرانی می گویند. استفاده از توالت نشسته یا توالت ایرانی برای افراد مسن و یا بیماران دشوار است و در طول روز چندین بار با این مشکل روبرو می شوند. به همین علت استفاده از توالت نشسته یا توالت فرنگی برای آنها بهتر و آسان تر است. با توجه به این که عادت ایرانی ها به استفاده از توالت ایرانی است معمولا کسی رقبتی به استفاده از توالت فرنگی ندارد مگر این که مشکلی داشته باید و اجبار در کار باشد. در این صورت است که فرد از توالت فرنگی استفاده می کند.

 

نصب توالت فرنگی بدون بنایی

در برخی از ساختمانها از همان ابتدای ساخت، توالت فرنگی را نیز در ساختمان تعبیه می کنند. یعنی ساختمان دارای هر دونوع توالت فرنگی و توالت ایرانی است که در این صورت مشکلی وجود نخواهد داشت. اما اگر توالت فرنگی در ساختمان تعبیه نشده باشد به ناچار باید آن را به سرویس بهداشتی اضافه کرد. برای این کار می توان از توالت فرنگی آماده استفاده کرد. این نوع توالت فرنگی روی کاسه توالت ایرانی قرار می گیرد و پس از استفاده قابل جابه جایی می باشد. برخی نیز تمایلی به استفاده از این نوع توالت ندارند و مایل به استفاده از توالت فرنگی ثابت هستند. در این صورت است که کار شرکت ایرانیان آغاز می شود.

 

تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی

تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی کمی کار می برد. ابتدا باید کاسه توالت ایرانی را خارج کرد و محل آن را بازسازی کرد. سپس توالت فرنگی را در محل قرار دارد و تاسیسات و اتصالات آن را وصل کرد. این کار به کمی تخریب و سپس بنایی نیاز دارد. پس باید در صورت لزوم این کار را انجام دارد.شرکت ایرانیان متخصص فاضلاب و امور مرتبط با چاه و فاضلاب تبدیل توالت را انجام می دهد. نیروهای شرکت ایرانیان آمادگی تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی را دارند. ما بدون مشکل این کار را انجام می دهیم.

 

تغییر نوع توالت به فرنگی

اگر می خواهید توالت خود را تغییر دهید یا نیاز به تعمیرات آن دارید با شرکت ایرانیان تماس بگیرید. شرکت ایرانیان خدمات مختلفی دارد. نصب توالت و تعمیرات مرتبط با آن، لایروبی چاه و ترمیم آن، تبدیل توالت فرنگی به ایرانی، تخلیه چاه، تعمیرات توالت فرنگی، تعویض و نصب کاسه توالت، تاسیسات ساختمان، نصب توالت فرنگی، نصب توالت و تعمیر آن، نصب اتصالات توالت فرنگی، نصب کاسه توالت ایرانی، رفع گرفتگی فاضلاب توالت، از بین بردن بوی بد توالت تمامی این خدمات را می توانید فقط با یک تماس به شرکت ایرانیان در اختیار داشته باشیدواز آنان بهره کافی ببرید.

 

نصب توالت ایرانی و توالت فرنگی

شرکت ایرانیان همچنین نصب توالت ایرانی را نیز انجام می دهیم. سرویس کاران شرکت ایرانیان آمادگی نصب کاسه توالت ایرانی و پیاده سازی توالت فرنگی و تاسیسات آن را دارد. با یک تماس نیروهای شرکت ایرانیان در محل حاضر می شوند. نصب توالت ایرانی و فرنگی به بهترین شکل را ازشرکت ایرانیان تنها با یک تماس بخواهید. شرکت ایرانیان با استفاده از بهترین نیروها به همشهریان خدمت رسانی می کند. به راحتی با یک تماس می توانید از خدمات شرکت ایرانیان بهره مند شوید.

خدمات متنوع و مختلف شرکت ایرانیان رضایت مشتریان را به همراه دارد. تعمیرات توالت، فاضلاب توالت، تاسیسات توالت فرنگی، لوله کشی آب و فاضلاب توالت، نصب اتصالات توالت فرنگی، سرویس تجهیزات توالت فرنگی از جمله خدمات شرکت ایرانیان می باشد.