پمپ دنده ای مخصوص تخلیه چاه
سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴

پمپ دنده ای مخصوص تخلیه چاه

پمپهای دنده ای نوعی از پمپهای مخصوص تخلیه چاه هستند که برای مکش فاضلاب از داخل چاه فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع پمپ ها به خاطر نوع طراحی و قدرتی که دارند به راحتی فاضلاب را از انتهای چاه مکش کرده و به داخل تانکر تخلیه چاه هدایت می کنند. استفاده از این نوع پمپها در  تخلیه چاه های فاضلاب و سپتیک ها بسیار رایج شده و شرکتهای لوله بازکنی و تخلیه چاه هر یک از این نوع پمپهای مکنده استفاده می کنند.

پمپ ساکشن فاضلاب 

ایجاد پمپهای مخصوص تخلیه چاه نظیر پمپهای ساکشن و مکنده فاضلاب و پمپهای دنده ای تخلیه چاه را متحول کرد و همین باعث شد بسیاری از شرکتهای تخلیه چاه از این نوع پمپها خریداری کرده و در عملیات های تخلیه چاه خود از آنها استفاده کنند. با بکارگیری پمپهای دنده ای که قدرت فوق العاده ای در مکش فاضلاب دارد عملیات های تخلیه چاه فوری رونق یافت و برخی دیگر از شرکتهای خدمات تخلیه چاه شبانه روزی را به مشتری ها ارائه دادند که همه اینها را مدیون پمپهای مکنده هستند.

پمپ مکنده فاضلاب

پمپ ساکشن یا پمپ مکنده طوری ساخته شده که می تواند از بیرون چاه فاضلاب را مکش کند و تکنسین تخلیه چاه برای راحتی کار از آن استفاده می کند. اما پمپهای کف کش طوری هستند که لازم است در درون چاه قرار گیرند و فاضلاب را به خارج از چاه پمپ می کنند. در حقیقت پمپهای مکنده دنده ای پمپهای حرفه ای هستند که شرکتهای تخلیه چاه بسیاری از آنها استفاده می کنند. دلیل استفاده زیاد از آنها نیز مکش قوی آنهاست.

کارایی پمپهای تخلیه چاه

نحوه عملکرد پمپهای دنده ای به این صورت است که آب و فاضلاب را از داخل چاه به وسیله لوله های مخصوص فاضلاب مکش می کند. قدرت این پمپها به حدی است که توانایی مکش فضولات و لجن های کف چاه را نیز دارند لذا می توان به آن پمپ لجن کش نیز گفت. از جمله ویژگی های ساختاری پمپهای دنده ای تخلیه چاه عبارت است از قابلیت استفاده مداوم جهت تخلیه فاضلاب و همچنین قدرت مکش بالا و فشار بالا از جمله خواص این نوع پمپهای تخلیه چاه می باشد.

به این مطلب امتیاز دهید (امتیاز ۱ از ۵ از مجموع ۱ رای)

اگر مشکلی در ساختمان خود دارید همین حالا با ما تماس بگیرید

شرکت خدمات فنی ایرانیان (خانه پاک) با بکارگیری تکنسین های حرفه ای و سرویس کاران با تجربه در لوله بازکنی و خدمات فنی ساختمان افتخار دارد بیش از ۱۵ سال در کنار شما همشهریان تهرانی بوده است و هم اکنون آماده خدمت رسانی به تمام مناطق ۲۲ گانه تهران می باشد. لوله بازکنی ارزان با دستگاه مخصوص، تخلیه چاه فوری، نصب توالت و اتصالات آن، تبدیل توالت فرنگی به توالت ایرانی و ... برخی از خدمات متنوع ما می باشد.

در صورتی که مشکلی در تاسیسات ساختمان شما بوجود آمده با ما در میان بگذارید تا ضمن ارائه مشاوره رایگان مشکل شما را نیز حل کنیم.

خدمات ۲۴ ساعته: ۰۹۱۲۸۴۸۶۱۷۰