بهترین روش برای بیرون آوردن اشیا قیمتی از داخل چاه توالت
شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴

بهترین روش برای بیرون آوردن اشیا قیمتی از داخل چاه توالت

یکی از مشکلاتی که بسیار برای افراد اتفاق می افتد، افتادن اشیاء قیمتی داخل چاه توالت می باشد که باعث نگرانی آنها می شود. این مشکل وقتی جدی تر می شود که شی با ارزش بوده و امکان بیرون آوردن آن نیز وجود نداشته باشد. در این صورت فرد نمی داند باید چه کار کند. اما ما روشهایی برای حل این مشکل داریم. روشهایی که به وسیله آنها به راحتی می توانید اشیاء قیمتی را از داخل چاه توالت بیرون آورید.

در این مطلب قصد داریم روشهای بیرون آوردن اشیاء قیمتی از داخل چاه را به شما آموزش دهیم تا در صورت لزوم از آنها استفاده کنید. روش هایی که با استفاده از آنها به راحتی می توانید اشیاء افتاده در داخل چاه توالت و سرویس بهداشتی را بیرون آورید بدون این که دست خود را داخل توالت فرو ببرید.

افتادن اشیاء قیمتی در داخل چاه توالت

قطعا برای شما نیز اتفاق افتاده که اشیای قیمتی خود را داخل چاه توالت انداخته اید. اشیائی همچون طلا و گوشی همراه که بسیار با ارزش هستند و افتادن آنها در داخل چاه می تواند خسارت زیادی به شما وارد کند. در این صورت افراد با شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه تماس می گیرند و با صرف هزینه زیاد اقدام به در آوردن اشیاء از داخل چاه توالت می نمایند. شرکت های لوله بازکنی با دریافت هزینه زیاد در محل حاضر می شوند و با استفاده از ابزارهای خاص خود این کار را انجام می دهند.

استفاده از گیره فاضلابی 

اما ما روشی را به شما آموزش می دهیم که به راحتی و بدون صرف هزینه خودتان این کار را انجام دهید و نیازی به شرکت های لوله بازکنی نیز نداشته باشید. با استفاده از گیره های فاضلابی می توانید خودتان اشیاء افتاده در داخل چاه توالت را بیرون آورید. گیره فاضلاب وسیله ای است مخصوص این کار که به راحتی می توان با آن اشیاء را از داخل چاه توالت یا دستشویی بیرون آورد.

اگر شما هم این مشکل را دارید و می خواهید گوشی خود را از داخل توالت بیرون آورید همین حالا یکی از گیره های فاضلاب را با صرف هزینه کم خریداری کنید. البته راه های مختلف دیگری نیز وجود دارد که بهترین آن تماس با نیرو های متخصص شرکت ایرانیان است. این شرکت افتخار دارد تا مشاوره و راهنمایی های لازم را خدمت کلیه مشتریان عزیز تقدیم دارد.  

به این مطلب امتیاز دهید (امتیاز ۴.۳ از ۵ از مجموع ۳ رای)

اگر مشکلی در ساختمان خود دارید همین حالا با ما تماس بگیرید

شرکت خدمات فنی ایرانیان (خانه پاک) با بکارگیری تکنسین های حرفه ای و سرویس کاران با تجربه در لوله بازکنی و خدمات فنی ساختمان افتخار دارد بیش از ۱۵ سال در کنار شما همشهریان تهرانی بوده است و هم اکنون آماده خدمت رسانی به تمام مناطق ۲۲ گانه تهران می باشد. لوله بازکنی ارزان با دستگاه مخصوص، تخلیه چاه فوری، نصب توالت و اتصالات آن، تبدیل توالت فرنگی به توالت ایرانی و ... برخی از خدمات متنوع ما می باشد.

در صورتی که مشکلی در تاسیسات ساختمان شما بوجود آمده با ما در میان بگذارید تا ضمن ارائه مشاوره رایگان مشکل شما را نیز حل کنیم.

خدمات ۲۴ ساعته: ۰۹۱۲۸۴۸۶۱۷۰