نحوه نصب توالت فرنگی
دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴

نحوه نصب توالت فرنگی

نصب توالت فرنگی یا بعبارت بهتر نصب صحیص توالت فرنگی مشکلی است که هنگام خرید توالت فرنگی با آن مواجه می شویم. بعضی از افراد نمی خواهد هزینه ای صرف نصب توالت فرنگی کنند و می خواهند خودشان این کار را انجام دهند.

افزایش استفاده از توالت فرنگی

با افزایش بیماری های زانو و سالمندان استفاده از توالت فرنگی نیز افزایش یافته بطوری که در بسیاری از سرویسهای بهداشتی در کنار توالت ایرانی توالت فرنگی نیز به چشم می خورد. افزایش توالت فرنگی به معنی افزایش تعداد نصب های آن نیز می باشد و افراد مختلفی را با آن درگیر می کند. به همین دلیل ما در این مقاله روش نصب صحیص توالت فرنگی را به شما آموزش خواهیم داد.

توالت یکی از مکانهای مهم هر ساختمانی است که اولا در تمام ساختمان ها وجود دارد و دوما تمام افراد ساختمان با آن درگیر هستند و از آن استفاده می کنند همین باعث می شود توالت و سرویس بهداشتی اهمیت پیدا کند. پس لازم است جهت نصب توالت نکات ایمنی و فنی آن رعایت شود.

نکات مهم هنگام خرید توالت فرنگی

قبل از خرید توالت فرنگی باید توجه داشته باشید که سنگ توالت متناسب با نیاز خود را خریداری کنید. اگر تنها یک نفر از توالت استفاده می کند لزومی ندارد توالت بزرگ و گران قیمت خریداری کنید. همچنین به امکانات جانبی توالت نیز توجه داشته باشید.

پس از خرید توالت فرنگی باید محلی را برای نصب آن در سرویس بهداشتی در نظر بگیرید بطوری که در زیر آن لوله فاضلاب وجود داشته باشد و در کنار آن نیز لوله کشی آب باشد. اگر چنین جایی در دستشویی شما وجود ندارد باید این امکانات را جهت نصب توالت فرنگی فراهم کنید. پس از فراهم شدن امکانات لازم کافیست توالت فرنگی را روی محل مورد نظر قرار دهید و لوله فاضلاب آن را طبق بروشور وصل کنید.

نصب توالت فرنگی در سرویس بهداشتی

توجه داشته باشید که پایه توالت باید ثابت باشد و تاب نخورد پس می توانید از قطعات کوچک سکه برای ثابت کردن آن استفاده کنید. همچنین فاصله توالت با دیوار باید مناسب باشد. فاصله مناسب را از داخل دفترچه راهنمای توالت فرنگی پیدا کنید.

پس از قرار دادن توالت لازم است زیر پایه آن را با چسب آکواریوم درزگیری کنید تا آب به داخل آن نفوذ نکند. بعد از این کار باید اتصالات و پیچ و مهره های توالت را طبق دستورالعمل وصل کنید و در نهایت پس از اتمام کار و وصل کردن لوله آب شیر آن را باز کنید.

در نهایت ذکر این نکته بسیار اهمیت دارد که تمام عملیات های وصل و نصب قطعات و اتصالات توالت فرنگی را طبق دستورالعمل انجام دهید. اگر توانایی نصب توالت را ندارید کافیست با ما تماس بگیرید تا تکنسین های ما با در کمترین زمان توالت فرنگی شما را در مکان مناسب با رعایت نکات فنی و ایمنی نصب کنند.