لوله بازکنی غیر مجاز در تهران
یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

لوله بازکنی غیر مجاز در تهران

با توجه افزایش گرفتگی لوله های فاضلاب و رونق گرفتن بازار لوله بازکنی تعداد شرکت های لوله بازکنی هم افزایش یافته است. اما در کنار این شرکت ها شیادان لوله بازکن نما نیز برای خود بازار کار راه انداخته اند و به نام لوله بازکنی مردم را سرکیسه می کنند. این لوله بازکن نما ها تنها هدفشان دریافت هزینه های گزاف و خالی کردن جیب مردم است.

با توجه افزایش گرفتگی لوله های فاضلاب و رونق گرفتن بازار لوله بازکنی تعداد شرکت های لوله بازکنی هم افزایش یافته است. اما در کنار این شرکت ها شیادان لوله بازکن نما نیز برای خود بازار کار راه انداخته اند و به نام لوله بازکنی مردم را سرکیسه می کنند. این لوله بازکن نما ها تنها هدفشان دریافت هزینه های گزاف و خالی کردن جیب مردم است.

لوله بازکنی غیر مجاز

در کنار شرکتهای لوله بازکنی و تخلیه چاه برخی افراد خود را لوله بازکن معرفی می کنند و بعد از ورود به منزل دست به دزدی و کلاهبرداری می زنند. این افراد به ظاهر لوله بازکن یک کیف کار و یک گالن محلول به دست می گیرند و به منازل مردم برای لوله بازکنی می روند و پس از کمی بازی با چاه و صاحب خانه درخواست دستمزد کلان می کنند. بعضا دیده شده دستمزدی چند برابر نرخ اتحادیه طلب کرده اند و کسانی که از قیمت ها اطلاعی ندارند این مبلغ را پرداخت کرده اند.

این افراد تاکنون در بسیاری از منازل اقدام به لوله بازکنی جعلی کرده اند و پول های خوبی نیز به جیب زده اند که جای تامل دارد. مردم باید توجه داشته باشند که گول این افراد را نخورند و برای پرداخت هزینه به نرخ اتحادیه لوله بازکنی و تخلیه چاه و همچنین تعرفه دیگر شرکتهای لوله بازکنی نیز توجه داشته باشند.

شناخت کلاهبرداران لوله بازکن نما

اما شاخصه شناخت این کلاهبرداران چیست؟ بیشتر این افراد برچسبهای بسیاری مبنی بر لوله بازکنی فوری، لوله بازکنی سریع، لوله بازکنی ارزان، لوله بازکنی حرفه ای را روی دیوارهای می پسبانند و عمدتا شعار آنها لوله بازکنی شبانه روزی و لوله بازکنی فوری می باشد. این لوله بازکن نما ها فقط ظاهرشان به لوله بازکن می خورد و الا نه تنها توانایی بازکردن گرفتگی لوله ها را ندارند بلکه مشکل را بدتر نیز می کنند. این افراد علاوه بر این که لوله فاضلاب را خراب می کنند هزینه زیادی نیز از صاحب خانه طلب می کنند.

استفاده از محلول شیمیایی توسط لوله بازکن های غیر مجاز

عمدتا این افراد یک گالن محلول به همراه خود دارند که برای تمام گرفتگی های لوله از آن استفاده می کنند. خودشان نیز ادعا دارند این محلول خارجی است و قیمت بالایی دارد. گرفتگی لوله چه نرم و چه سخت که باشد این افراد با ریختن محلول مذکور گرفتگی لوله را باز می کنند این در حالی است که اتحادیه لوله بازکن ها استفاده از محلول های شیمیایی برای لوله بازکنی را ممنوع کرده است. علتش هم تخریب لوله و از بین رفتن آن به وسیله همین محلول ها می باشد.

خدمات متنوع شرکتهای معتبر لوله بازکنی

برای درخواست لوله بازکنی بهتر است از شرکت های معتبر لوله بازکنی کمک بگیرید. شرکت هایی که علاوه بر لوله بازکنی و تخلیه چاه خدمات متنوع دیگری نیز به مشتریان ارائه می دهند. خدماتی نظیر حفر چاه، لایروبی چاه، تعمیرات توالت، تبدیل توالت فرنگی به توالت ایرانی، نصب اتصالات توالت، بازکردن گرفتگی چاه توالت، تعمیرات توالت فرنگی، نصب توالت فرنگی، نصب سنگ توالت ایرانی، بنایی و خدمات فنی ساختمان، تاسیسات ساختمان، لوله کشی آب و فاضلاب و دیگر خدمات فنی که بیانگر تجربه شرکت مورد نظر می باشد و می توان به آن اعتماد کرد. 

لوله بازکی تنها خدمت شرکتهای لوله بازکنی غیر مجاز

اما در مقابل شرکتهای کلاهبردار در زمینه لوله بازکنی معمولا تک خدماتی هستند و تنها یک خدمت اصلی دارند که آن هم لوله بازکنی است و این خدمت را به انواع مختلف در تبلیغات خود معرفی می کنند. لوله بازکنی تهران، لوله بازکنی شمال تهران، لوله بازکنی جنوب تهران، لوله بازکنی سریع، لوله بازکنی فوری، لوله بازکنی غرب تهران، لوله بازکنی شرق تهران و همچینن عبارت لوله بازکنی را با تمام مناطق تهران ترکیب می کنند. لوله بازکنی جاده مخصوص، لوله بازکنی صادقیه، لوله بازکنی پیروزی، لوله بازکنی ... که تمام این عبارات بیانگر یک چیز و آن هم لوله بازکنی است و فقط عناوینش تغییر می کند.

به این مطلب امتیاز دهید (امتیاز ۴ از ۵ از مجموع ۱ رای)

اگر مشکلی در ساختمان خود دارید همین حالا با ما تماس بگیرید

شرکت خدمات فنی ایرانیان (خانه پاک) با بکارگیری تکنسین های حرفه ای و سرویس کاران با تجربه در لوله بازکنی و خدمات فنی ساختمان افتخار دارد بیش از ۱۵ سال در کنار شما همشهریان تهرانی بوده است و هم اکنون آماده خدمت رسانی به تمام مناطق ۲۲ گانه تهران می باشد. لوله بازکنی ارزان با دستگاه مخصوص، تخلیه چاه فوری، نصب توالت و اتصالات آن، تبدیل توالت فرنگی به توالت ایرانی و ... برخی از خدمات متنوع ما می باشد.

در صورتی که مشکلی در تاسیسات ساختمان شما بوجود آمده با ما در میان بگذارید تا ضمن ارائه مشاوره رایگان مشکل شما را نیز حل کنیم.

خدمات ۲۴ ساعته: ۰۹۱۲۸۴۸۶۱۷۰