شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ - ساعت ۱۰:۵۷

لوله بازکنی - تخلیه چاه

مشاوره رایگان و خدمات 24 ساعته
لایروبی و تراشیدن چاه فاضلاب
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶

لایروبی و تراشیدن چاه فاضلاب

لزوم لایروبی چاه پس از تخلیه آن در مواقعی وجوب پیدا می کند که چاه در زمین نا مناسبی حفر شده باشد و جنس خاک جاذب نباشد و یا این که حجم فاضلاب ورودی به چاه بیش از حد مجاز برای چاه باشد که رد این صورت چاه فاضلاب به سرعت پر می شود. در چنین وضعیتی باشد بعد از تخلیه چاه اقدام به لایروبی و کف تراشی چاه نمو

لزوم لایروبی چاه پس از تخلیه آن در مواقعی وجوب پیدا می کند که چاه در زمین نا مناسبی حفر شده باشد و جنس خاک جاذب نباشد و یا این که حجم فاضلاب ورودی به چاه بیش از حد مجاز برای چاه باشد که رد این صورت چاه فاضلاب به سرعت پر می شود. در چنین وضعیتی باشد بعد از تخلیه چاه اقدام به لایروبی و کف تراشی چاه نمود تا مجددا چاه فاضلاب قدرت جذب خود را بدست آورد و کارایی مناسب داشته باشد. 

با ترمیم و بازسازی چاه فاضلاب ساختمان دیگر نیازی به حفر مجدد چاه نیست. چاه های فاضلاب با گذشت زمان فرسوده و ضعیف می شوند و با استفاده بیشتر احتمال تخریب آن ها وجود دارد بنابراین میتوانید با شرکت ایرانیان تماس گرفته تا با ترمیم و بازسازی چاه فاضلاب قدیمی شما را مجددا قابل استفاده بنماید.

 

ترمیم و بازسازی چاه فاضلاب

یکی از کارهای مفید برای جلوگیری از ریزش چاه های فاضلاب، تخلیه به موقع چاه است که پیش از تعمیر آن انجام می شود درصورت انجام گرفتن به موقع تخلیه چاه شما میتوانید با شرکت ایرانیان تماس گرفته تا تخلیه چاه شما به مناسب ترین شکل ممکن صورت بگیرد.

برای ترمیم و بازسازی چاه از پمپ ساکشن تخلیه چاه یا تانکر مکنده مخصوص فاضلاب استفاده می شود. مواد درون چاه پس از تخلیه توسط تانکر حمل فاضلاب بهلایه های اضافی درون چاه مانع جذب آب و فاضلاب توسط خاک می شوند که در این صورت پس از مدتی فاضلاب درون چاه باقی می ماند، چاه سرریز می شود و باید تخلیه شود شما میتوانید با شرکت ایرانیان تماس گرفته تا در طی زمان های مشخصی چاه شما تخلیه بشود.

 

تخلیه چاه فاضلاب

یکی از مراحل نوسازی چاه فاضلاب تخلیه آن است که پیش از ترمیم و بازسازی انجام می شود. با استفاده از تانکر مکنده چاه به راحتی و در کمترین زمان تخلیه می گردد. از تانکرهای معمولی حمل فاضلاب نیز می توان برای تخلیه چاه استفاده نمود.

پس از تخلیه نوبت به لایروبی و تراشیدن چاه می رسد تا آن را از چاهی کهنه و قدیمی به یک چاه نو و قابل استفاده تبدیل نماید تمامی این مراحل را میتوانید با تماس گرفتن با شرکت ایرانیان انجام داد شرکت ایرانیان با افراد متخصص و با تجربه فراوان می تواند تمامی مراحل گفته شده را به خوبی انجام بدهد.

 

لایروبی و تراشیدن چاه

پس از تخلیه چاه برای شروع عملیات لایروبی، چاه از هرگونه آب و فاضلاب خالی می شود. لایروبی و کف تراشی چاه که در مراحل نوسازی چاه بسیار مهم است توسط فردی متخصص از طرف شرکت ایرانیان انجام می شود.  برای لایروبی چاه فرد متخصصی که از طرف شرکت ایرانیان فرستاده شده وارد چاه می شود و دیواره را تا رسیدن به خاک می تراشد. پس از لایروبی و تراش چاه نیز مواد لایروبی شده از چاه خارج می شوند.