شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ - ساعت ۱۱:۰۴

لوله بازکنی - تخلیه چاه

مشاوره رایگان و خدمات 24 ساعته
تخلیه فاضلاب سپتیک تانک
یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶

تخلیه فاضلاب سپتیک تانک

سپتیک تانک یکی از پرکاربرد ترین عناصر فاضلاب و لوله کشی فاضلاب به شمار می رود. در مواقع سپتیک تانک جایگزین مناسبی برای چاه فاضلاب می باشد که در برخی از آنها نیاز به تخلیه چاه وجود دارد و در برخی نیز نیازی به تخلیه وجود ندارد. اما هر دو نوع آنها در فواصل طولانی نیاز به لایروبی و پاکسازی دارند که در غ

سپتیک تانک یکی از پرکاربرد ترین عناصر فاضلاب و لوله کشی فاضلاب به شمار می رود. در مواقع سپتیک تانک جایگزین مناسبی برای چاه فاضلاب می باشد که در برخی از آنها نیاز به تخلیه چاه وجود دارد و در برخی نیز نیازی به تخلیه وجود ندارد. اما هر دو نوع آنها در فواصل طولانی نیاز به لایروبی و پاکسازی دارند که در غیر این صورت به درستی کار نخواهند کرد و به زودی پر می شوند. سپتیک تانک همان تانکر فاضلاب است که فاضلاب ساختمان در آن ذخیره می شود.

لایروبی وتخلیه فاضلاب سپتیک تانک

سپتیک تانک پر کاربردترین مخزن جهت ذخیره موقت فاضلاب به ویژه فاضلاب های بهداشتی انسانی است. سپتیک تانک توسط یک دیواره به دو بخش نامساوی تقسیم شده است.سپتیک های فاضلاب محلی برای انباشته شدن فاضلاب هستند که پس از مدتی پر می شوند که در این صورت نیازمند لایروبی و تخلیه سپتیک تانک شرکت خانه پاک  می باشید.

چاه سپتیک بعد از گذشت حدودا یک سال پر میشوند و باید تخلیه و لایروبی شوند. سپتیک تانک باید پس از پر شدن تخلیه شوند تا بتوان دوباره از آن استفاده کرد. اگرسپتیک تانک در زمان مشخص تخلیه نشوند دیگر قابل استفاده نبوده و فاضلاب نمیتوانند بدلیل پر شدن سپتیک تانک در آن وارد شود.برای تعیین زمان تخلیه و لایروبی سپتیک تانک کافیست با شرکت خانه پاک تماس گرفته تا زمان دقیق تخلیه ولایروبی رابه شما گفته واطلاعات وراه های صحیح را به شما توضیح بدهد.

دلیل لایروبی سپتیک تانک:

همانطور که چاه فاضلاب پس از مدتی نیاز به لایروبی دارد و با لایروبی نکردن چاه فاضلاب چاه به سرعت پر خواهد شد سپتیک تانک نیز اگر لایروبی نگردد به سرعت پر شده و باید دوباره آن را تخلیه کرد.در این صورت شما میتوانیدبا شرکت خانه پاک تماس گرفته تا افراد متخصص وابزارحرفه ای را دراختیارشما قراردهد.

مواردی دیگری نیز در ارتباط با نگهداری از سپتیک تانک وجود دارد که بارعایت کردن آن ها از اینکه سپتیک تانک شما در بازه های زمانی کوتاه پرشود جلوگیری خواهد کرد شما میتوانید با شرکت خانه پاک تماس گرفته تا آن ها با افراد دوره دیده درآموزشگاه های نصب سپتیک تانک دراختیار شما قرار گیرند تا سپتیک تانک شما را به بهترین شکل ممکن نصب کرده و به شما تحویل دهد.

نحوه ی لایروبی سپتیک تانک ها:

پس از آنکه تخلیه فاضلاب درون سپتیک فاضلاب توسط پمپ های مکنده شرکت خانه پاک به اتمام رسید فردی با تجربه و دارای تخصص ازطرف شرکت خانه پاک وارد سپتیک تانک می شود.با استفاده از ابزار مخصوص وحرفه ای تراشیدن و لایروبی لایه های فاضلاب درون سپتیک انجام می گیرد.

با این کار تمام مواد اضافی درون سپتیک خارج می شوند و سپتیک فضای بیشتری برای دریافت فاضلاب خواهد داشت. وبا تضمین شرکت خانه پاک در مدت طولانی تری سپتیک دوباره پر خواهد شد.