کاربرد گیره های جادویی مخصوص سیفون حمام و توالت
دوشنبه ۷ دی ۱۳۹۴

کاربرد گیره های جادویی مخصوص سیفون حمام و توالت

بسیاری از افراد هستند که هنگام استفاده از توالت یا حمام اشیاء قیمتی خود را بطور ناخواسته درون چاه می اندازند و پس از آن با نگرانی به دنبال روشی برای بیرون آورند آن می گردند. برخی با روشهای مختلف و طاقت فرسا به نتیجه دست پیدا می کنند و برخی دیگر پس از تلاش های فراوان دست از کار می کشند و ناامید می شوند.

سقوط اشیاء به داخل سیفون توالت

متاسفانه امروزه تعداد سقوط اشیاء قیمتی به داخل لوله فاضلاب زیاد شده و تعداد زیادی از اشیاء قیمتی و گوشی درون فاضلاب ها پیدا می شود که علت اصلی آن عدم آگاهی و رعایت نکات ایمنی می باشد. باید همیشه دقت داشت که هنگام استفاده از توالت از همراه داشتن اشیاء قیمتی خودداری کرد و یا آنها را در جایی مطمئن قرار داد.

همچنین برای ورودی لوله های فاضلاب درپوش و صافی قرار داد تا از افتادن شی داخل چاه جلوگیری بعمل آید. این درپوش ها تا حد زیادی جلوی سقوط اشیاء را می گیرد. اما اگر این اتفاق برای شما رخ داد نگران نباشید زیرا ما وسیله ای را سراغ داریم که به کمک آن می توانید اشیاء افتاده در چاه توالت را از آن بیرون آورید.

روش استفاده از گیره فاضلابی

وسیله مورد نظر ما گیره فاضلابی است وسیله ای که طول بلندی دارد و به وسیله گیره های آن می توان اشیاء را از داخل چاه آورد به این صورت که گیره را داخل لوله می کنید و با دهانه آن گوشی یا شی خود را می گیرد و بیرون می آورید. استفاده از گیره های فاضلابی بسیار آسان است و قیمت آن نیز بسیار مناسب می باشد. گیره فاضلاب وسیله ای مناسب برای بیرون آوردن اشیاء از داخل چاه توالت و سیفون حمام برای زمانی که به تنهایی و بدون ابزار نمی توانید کاری انجام دهید است.

به این مطلب امتیاز دهید (امتیاز ۲ از ۵ از مجموع ۱ رای)

اگر مشکلی در ساختمان خود دارید همین حالا با ما تماس بگیرید

شرکت خدمات فنی ایرانیان (خانه پاک) با بکارگیری تکنسین های حرفه ای و سرویس کاران با تجربه در لوله بازکنی و خدمات فنی ساختمان افتخار دارد بیش از ۱۵ سال در کنار شما همشهریان تهرانی بوده است و هم اکنون آماده خدمت رسانی به تمام مناطق ۲۲ گانه تهران می باشد. لوله بازکنی ارزان با دستگاه مخصوص، تخلیه چاه فوری، نصب توالت و اتصالات آن، تبدیل توالت فرنگی به توالت ایرانی و ... برخی از خدمات متنوع ما می باشد.

در صورتی که مشکلی در تاسیسات ساختمان شما بوجود آمده با ما در میان بگذارید تا ضمن ارائه مشاوره رایگان مشکل شما را نیز حل کنیم.

خدمات ۲۴ ساعته: ۰۹۱۲۸۴۸۶۱۷۰