معرفی اهداف و خدمات هشت گانه
پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۶

معرفی اهداف و خدمات هشت گانه

شرکت خدمات فنی ایرانیان خدمات متنوعی در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه دارد که این خدمات در زمینه امور چاه و فاضلاب می باشد و با استفاده از دستگاه های مخصوص انجام می شود. همچنین این شرکت نیروهای متخصصی را دارد که لوله بازکنی و تخلیه چاه را به وسیله آنها انجام می دهد.نیروهای متخصص و با تجربه شرکت ایرانیان تخربه خوبی در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه دارند.

شرکت خدمات فنی ایرانیان خدمات متنوعی در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه دارد که این خدمات در زمینه امور چاه و فاضلاب می باشد و با استفاده از دستگاه های مخصوص انجام می شود. همچنین این شرکت نیروهای متخصصی را دارد که لوله بازکنی و تخلیه چاه را به وسیله آنها انجام می دهد.نیروهای متخصص و با تجربه شرکت ایرانیان تخربه خوبی در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه دارند.

شرکت خدمات فنی ایرانیان با به کارگیری تجربه فراوان در زمینه تخلیه چاه و لوله بازکنی آماده ارائه هر گونه خدمات است.شرکت ایرانیان با به کارگیری ابزار حرفه ای و افراد متخصص در زمینه کار با این ابزار ها می تواند هر گونه گرفتگی چاه فاضلاب شما را رفع کند اگر که چاه فاضلاب شما هم دچار گرفتگی شده کافیست که با شرکت مهندسی خدماتی ایرانیان تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن مشکل چاه فاضلاب شما حل شود.

معرفی اهداف شرکت ایرانیان

شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی ایرانیان امیدوار است بتواند خدمات ماندگار و ارزنده ای به هموطنان عزیز ارائه نماید.این شرکت در حال حاضر در تمامی نقاط استان تهران ، البرز و قم در حال فعالیت در زمینه خدمات فنی و تاسیسات ساختمان می باشد.مدیریت شرکت امیدوار است بتواند در زمینه مشاوره اینترنتی ، تلفنی و حضوری و همچنین اجرای خدمات فنی ساختمان رضایت کلیه مشتریان گرامی را برآورده نماید.

ضمناً شرکت آماده عقد قرارداد با ارگانهای دولتی ، شرکت ها ، هتل ها ، رستوران ها و مجتمع های مسکونی می باشد.

خدمات شرکت شامل :

  • تخلیه چاه بصورت مکانیزه و ۱۰۰% تضمینی توسط پمپ های کف کش ارتفاع زن ،آب کش و لجن کش
  • باز کردن انواع لوله های فاضلاب و تخلیه چاه و لوله بازکنی تهران ، البرز و قم بصورت شبانه روزی با پمپ تراکم هوا و فنر لوله بازکنی
  • لایروبی چاه و کف تراشی توسط نیروی انسانی مجرب
  • تشخیص دقیق محل درب چاه با دستگاه و باز و بسته کردن درب چاه و کلیه کارهای بنّایی مرتبط
  •  تشخیص ترکیدگی لوله با ابزار های حرفه ای

 معرفی خدمات :

تخلیه چاه شرکت ایرانیان

متخصصین شرکت ایرانیان با استفاده از تانکرهای حمل فاضلاب، پمپ های مکنده تخلیه چاه و ابزار های مناسب، آماده تخلیه چاه ها هستند. شرکت ایرانیان علاوه بر تخلیه چاه، آماده حفر چاه نو، لایروبی و کف تراشی چاه، لوله بازکنی و لوله کشی مجدد ساختمان شما است. نیروهای باتجربه و متخصص شرکت ایرانیان درتهران آمادگی همکاری در زمینه های مختلف را دارند. شرکت ایرانیان از جمله شرکت های متخصص در زمینه تخلیه چاه است که به صورت فوری و شبانه روزی در حال تخلیه چاه است.

شرکت ایرانیان آماده بازدید رایگان از منازل و ساختمان های شما و مشاوره رایگان هستیم. خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی را فوری انجام می دهیم.شرکت ایرانیان با تخصص خود تمام چاه های فاضلاب تهران را تخلیه می کند.شرکت ایرانیان دارای مدیریت با تجربه و آماده به کار است.

تخلیه چاه، تخلیه سپتیک، تخلیه منهول فاضلاب، لایروبی سپتیک، لایروبی منهول، لایروبی چربی گیر و آشغال گیر، تخلیه چاه با دستگاه مکانیزه، استفاده از تانکر ده هزار لیتری حمل فاضلاب، تخلیه چاه مکانیزه، تخلیه چاه شبانه روزی، مکنده قوی جهت تخلیه چاه، استفاده از پمپهای کف کش و لجن کش در تخلیه چاه، کارگر مخصوص تخلیه چاه، تخلیه چاه با کمترین تخریب، تخلیه چاههای سرریز، رفع بیرون زدگی فاضلاب، بازکردن درب چاه با کمترین خرابی، کف تراشی چاه، تخلیه چاه با پمپ مکنده و دیگر امور مربوط به چاه.

تاثیر جنس خاک در زمان تخلیه چاه

اما جنس خاک تنها دلیل پر شدن چاه نیست و دلایل دیگری نیز دارد. یکی دیگر از دلایل پر شدن چاه ته نشین شدن لایه ای از مواد ضاید در کف و دیواره چاه است که باعث عدم جذب آب توسط زمین می شود. این لایه که تشکیل شده از مواد دفعی، صابون، مو و دیگر مواد ضاید است از طریق لوله های فاضلاب به داخل چاه وارد شده و در کف آن ته نشین میشود یا در دیواره آن رسوب می کند. اگر این اتفاق بی افتد باید آب داخل چاه را تخلیه کرد و مواد ته نشین شده را از داخل آن خارج کرد.شما برای خارج کردن این مواد از چاه نیاز به فردی با تجربه ومتخصص دارید شما می توانید با تماس با شرکت ایرانیان این افراد را در اختیاربگیرید وازتجربه این افراد بهره مند بشوید.

 

تخلیه چاه شبانه روزی و فوری

یکی از مشکلات موجود در زمینه تخلیه چاه تخلیه چاه فوری است. زمانی که چاه سرریز می شود فاضلاب بیرون آمده از چاه وارد ساختمان می شود و باعث ناراحتی ساکنان می شود. شرکت ایرانیان خدمت تخلیه چاه خود را به صورت فوری و شبانه روزی به مشتریان ارائه می دهدوکار خود را به صورت کاملا حرفه ای انجام می دهد. به این صورت که در هر زمان از شبانه روز آمادگی و امکان تخلیه چاه شما برای این شرکت ایرانیان وجود دارد. حتی اگر در نیمه شب نیز چاه شما سرریز شده می توانید با شرکت ایرانیان تماس بگیرید و درخواست تخلیه چاه کنید. نیروهای متخصص شرکت ایرانیان در هر ساعت از شبانه روزی به صورت فوری چاه های فاضلاب را تخلیه می کنند. اگر چاه شما نیز مشکل دارد با شرکت ایرانیان تماس بگیرید.

لوله بازکنی شرکت ایرانیان

آیا تاکنون لوله های آب یا فاضلابتان دچار مشکل شده است؟ آیا گرفتگی لوله و یا نشت آب از لوله باعث آب گرفتگی آشپزخانه و اتاقتان شده است؟ آیا دیواره های خانه تان نم و رطوبت دارد؟ آیا کف ساختمانتان ترک خوردگی و نشست کرده است؟ لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله هایتان را از شرکت ایرانیان تنها با یک تماس بخواهید. گرفتگی لوله ها و اتصالات درون آشپزخانه ها، حمام ها، سرویس های بهداشتی، موتورخانه ها همه و همه را در اسرع وقت شرکت ایرانیان برایتان رفع می کند.

شرکت ایرانیان با در دست داشتن افراد با تجربه و متخصص و همچنین ابزار های مناسب این کار به راحتی گرفتگی لوله ها را بدون بروز حادثه و تحمیل خسارت، باز خواهد کرد. اگر لوله های ساختمان شما هم دچار مشکل شده و یا از گرفتگی لوله های فاضلاب رنج می برید، شرکت ایرانیان برای کمک به شما آماده است. لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله هایتان را ازشرکت ایرانیان تنها با یک تماس بخواهید. گرفتگی لوله ها و اتصالات درون آشپزخانه، حمام، سرویس بهداشتی، موتورخانه همه و همه را در اسرع وقت برایتان رفع می کنیم.

تشخیص ترکیدگی لوله شرکت ایرانیان 

در کشور ما نیز از این دستگاه استفاده فراوانی می‌شود. شرکت ایرانیان از این دستگاه جهت پیدا کردن محل نشب آب استفاده می‌کند. در واقع شرکت ایرانیان نیز از پیشرفت تکنولوژی عقب نمانده‌ است و از دستگاه‌های جدید استفاده می‌کند. وجود دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله تاثیر زیادی درشرکت ایرانیان وحرفه ی آن داشته است. با وجود این دستگاه کار بسیاراز شرکت ایرانیان راحت شده و به راحتی می‌توانند محل نشت را پیدا کنند. شما با تماس به شرکت ایرانیان متوانید از تمامی خدمات ما بهره ببرید.

روش کار دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله دارای یک گیرنده و فرستنده امواج است. این گیرنده و فرستنده که درون یک محفظه‌ای به شکل کپسول قرار دارد. این کپسول را باید بر روی لوله‌ها، دیوارها یا مکان مورد نظر حرکت دهید تا فرسنده امواج خود را طرف هدف مورد نظر بفرستد و سپس امواج بازکشتی را دریافت کند. در این عملیات با روشهای خاص کامپیوتری توسط دستگاه نشت یاب، وجود ترک و نشتی درون لوله‌ها آشکار می‌شود. درواقع روش کار کلی دستگاه نشت یاب یا دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله بر مبنای امواج است.شرکت ایرانیان با افراد دوره دیده در آموزشگاه کاربا دستگاه تشخیص ترکیدگی را آموخته و تجربه کافی را برای این کار به دست آوردهاند شما می توانید با شرکت ایرانیان تماس گرفته تا ازاین افراد با تجربه خدمات مناسب دریافت کنید.

رفع بوی بد فاضلاب

یکی از این راه حل ها استفاده ی مناسب از سیفون است. افراد به اشتباه  به فلاش‌تانک دست‌شویی سیفون می گویند. ولی از بین دلایلی که چرا این بود به بیرون از چاه فاضلاب و به داخل محیط خانه راه پیدا کند می توان به نبود نصب لوله های فاضلاب به شکل استاندارد اشاره کرد، یعنی شترگلو یا سیفونی که در ظرفشویی یا دستشویی یا حمام قرار گرفته اند استاندارد نیستند و دارای فضای خالی هستند که از آن نشت گاز صورت می گیرد. به همین علت زمان نصب سیفون بایستی دقت نمود سیفونی که خریداری می شود طراحی خاصی داشته باشد که گلوی آن به طور کامل پر از آب شود و دارای درزی به منظور نشت گاز نباشد.

برای افرادی که کنجکاو هستند باید گفت که منشا این بوی بد نشت گاز های بد بو و سمی از داخل چاه های فاضلاب به درون محیط منزل است. شرکت خدمات فنی ایرانیان منشا بوی بد نشت گاز را در کمترین زمان پیدا می کند و مشکل آن مکان نشتی را حل کرده کافیست با شرکت خدمات فنی ایرانیان تماس بگیرید تا مشکل بوی بد فاضلاب شما را نیز حل کند. به علت مواد مصرفی و شیمیایی انباشته شده در چاه های فاضلاب، آن ها گاز های سمی تولید می کنند که نام آن ها به اصطلاح گاز فاضلاب می باشد. غلظت و درجه خفگی این گاز ها می تواند مختلف و بستگی به مواد ترکیبی داخل چاه فاضلاب داشته باشد. شرکت خدمات فنی ایرانیان با متخصصین دوره دیده بوی بد فاضلابتان را از بین می برند اگر می خواهید بوی بد از منزلتان بیرون برود کافیست با شرکت خدمات فنی ایرانیان تماس بگیرید.

لایروبی چاه شرکت ایرانیان

شرکت ایرانیان با استفاده از نیرو های متخصص و با تجربه چاه شما را مانند روز اول خواهد کرد. شرکت ایرانیان با استفاده از تجربه فراوان در زمینه چاه و مسائل مربوط به آن توانایی حل تمام مشکلات مربوط به چاه و فاضلاب را دارد. متخصصین شرکت ایرانیان با حضور در محل و بررسی وضعیت چاه اقدام متقابل را انجام خواهند داد. تخلیه چاه، لایروبی چاه، کف تراشی چاه، ترمیم و نوسازی چاه، تعمیر چاه کهنه، تراش چاه توسط کارگر، ترمیم چاه ریزشی،تخلیه فاضلاب چاه، تخلیه چاه سرریز شده، جلوگیری از سرریز شدن چاه، بازکردن درب چاه با کمترین خرابی، یافتن محل چاه فاضلاب، لجن کشی، اجرای لوله کشی فاضلاب و تعمیر آن و خدمات متنوع دیگر که هر یک جزء تخصص شرکت ایرانیان می باشد.

اگر چاه فاضلاب شما در حال پرشدن است و یا سرریز شده است با شرکت ایرانیان تماس بگیرید تا متخصصین  شرکت ایرانیان با حضور در محل و بررسی وضعیت ساختمان مشکل شما را حل کنند. نیروهای شرکت با استفاده از تانکرهای دوازده هزار لیتری تخلیه چاه و مکنده فاضلاب به راحتی فاضلاب درون چاه را تخلیه می کنند.شما بایک تماس به شرکت ایرانیان می توانید تمام مشکلات چاه خود را در کمترین زمان وبا قیمت مناسب حل کنید. 

 حفر چاه نوشرکت ایرانیان

شرکت مهندسی خدماتی ایرانیان به صورت جدی در حال فعالیت در زمینه حفر چاه و امور مربوط به آن است.  شرکت ایرانیان دارای نیروهای متخصص در زمینه حفر چاه و همچنین ابزارهای لازم جهت حفر حرفه ای چاه می باشد. شرکت ایرانیان با رعایت تمام نکات فنی و ایمنی حفر چاه کار خود را شروع می کند و هنگام کار رعایت این نکات را بر خود لازم می داند.شرکت ایرانیان با رعایت نکات ایمنی آسایش و آرامش را برای مشتریان و مالکان ساختمان به همراه می آورد و خیال آنها را از بابت ریزش چاه و تخریب ساختمان راحت می کند.

شرکت ایرانیان خدماتی مانند حفر چاه، ترمیم چاه، تعمیر چاه، لایروبی چاه، کف تراشی چاه، حفر چاه دستی توسط کارگر، تراش چاه، ترمیم چاه کهنه،تعمیر چاه ریزشی، حفر چاه فاضلاب، حفر چاه ارت، حفر چاه با استفاده از دستگاه حفاری، پر کردن چاه ریزشی و حفر چاه نو، پیدا کردن محل چاه، باز و بسته کردن درب چاه با کمترین تخریب، نصب سپتیک فاضلاب، حفر جهت اتصال به شبکه فاضلاب، حفر مسیر لوله گذاری فاضلاب را به مشتریان ارائه می دهد.کافیست باشرکت ایرانیان تماس بگیرید تا از تمامی این خدمات وخدمات زیاد دیگر بهره مند بشوید.

اگر چاه فاضلابتان پر شده است! اگر چاه فاضلابتان دیگر قدرت کشش ندارد و نیاز به تخلیه دارد. مشکل خود را به شرکت ایرانیان بسپارید. حفر چاه های فاضلاب، حفر چاه ارت، حفر چاه های جذبی و هر نوع چاهی که موردنیاز شما در سرتاسر استان تهران و پایتخت باشد را انجام می دهیم. تخصص شرکت ایرانیان حفر هر گونه چاه در تهران و پایتخت است.شرکت ایرانیان در سریعترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت مشکل شما را حل خواهیم کرد. پس نگران نباشید و با شرکت ایرانیان تماس بگیرید.

رفع نم سرویس بهداشتی و آشپزخانه

در برخی از موارد علت ایجاد رطوبت و نم در ساختمان ترکیدگی لوله و نشت آب است. ممکن است در قسمتی از ساختمان شما یا ساختمان همسایگان ترکیدگی لوله اتفاق افتاده باشد و آب نشتی باعث ایجاد نم و رطوبت در ساختمان شده باشد. در این صورت باید اقدام به رفع نم نمایید تا پس از آن مشکل را حل کنید. یکی از دلایل تخریب ساختمان ها ترکیدگی لوله و نشت آب است که خسارات زیادی را به ساختمان وارد می‌کند. ممکن است نشت آب بسیار اندک و جزئی باشد ولی با گذشت زمان رطوبت و نم جذب دیوارهای ساختمان شده و به گچ دیوارها و سقف ساختمان صدمه می‌زند و در مواردی باعث ایجاد بوی نم و رطوبت در تمام ساختمان شده است و در این صورت خسارات زیادی به ساختمان وارد می‌شود.

متخصصین شرکت خدمات فنی ایرانیان برای اطمینان از عدم نشت آب یا ترکیدگی لوله، از دستگاه مخصوص نشت یاب آب استفاده می‌کنند تا از وجود رطوبت و نم اطمینان حاصل کنند. به وسیله این دستگاه می‌توان تشخیص داد که آیا در ساختمان شما یا همسایگان شما، ترکیدگی لوله اتفاق افتاده است یا خیر. بعد از پیدا کردن مشکل اقدام به رفع نم ساختمان می‌نمایند. با استفاده از دستگاه نشت یاب می‌توان به راحتی وجود ترکیدگی را پیدا کرد.شرکت ایرانیان با دارا بودن این دستگاه آماده خدمات رسانی به همشهریان است.

 نم و رطوبت را شناسایی کنید

شناسایی رطوبت و نم ساختمان نکته اصلی از رفع نم و رطوبت است. یکی از نکاتی که باید به آن دقت کرد وجود لکه‌های آب است که بسیار مهم است. گاهی اوقات دیوارهای خانه حالت اولیه خودش را از دست می‌دهد و نم دار می‌شوند که این موضوع می‌تواند نشانه‌ای از وجود نشتی آب یا ترکیدگی لوله در پشت دیوارها باشد. به محض اینکه این لکه‌ها را دیدید سریعا برای حل مشکل و رفع نم اقدام کنید تا خسارت کمتری به ساختمان وارد شود.شرکت خدمات فنی ایرانیان با پیداکردن منشاء نم مشکل نم سرویس بهداشتی و آشپزخانه رفع می کند کافیست با شرکت خدمات فنی ایرانیان تماس بگیرید.

اگر کار از کار گذشت و رطوبت به داخل دیوار شما منتقل شد چاره‌ای نیست جز تعمیر دیوار و رفع نم دیوار. برای تعمیر و رفع نم دیوار، پیش از هر چیز باید منشاء این مشکل رطوبتی و نم را پیدا کنیم تا از خسارت بیشتر جلوگیری شود.شرکت خدمات فنی ایرانیان با پیداکردن منشاء دقیق رطوبت مشکل نم سرویس بهداشتی و آشپزخانه رفع می کند.

نصب ایزوگام وقیرگونی

 اگر بعد از مدتی ایزوگام و قیرگونی ها از جای خود کنده شدند چه؟ در این صورت شما هزینه ای صرف کرده اید ولی به نتیجه قابل انتظار خود نرسیده اید. اگرچه ایزوگام و قیرگونی ساختمان را در برابر نفوذ آب ایمن می کنند اما این در صورتی است که از آنها به صورت صحیح استفاده شود و در جای خود درست نصب شوند. این کار فقط باید توسط افراد آشنا با کار و با تجربه انجام شود تا به نتیجه دلخواه برسد. نیروهای متخصص و باتجربه شرکت ایرانیان توانایی خوبی در انواع عایق بندی های رطوبتی و حرارتی دارند.

با عایق بندی کامل و دقیق ساختمان،توسط نیرو های متخصص، هنگام باران و برف با خیال راحت در منزل خود استراحت کنید از نفوذ آب به داخل ساختمان آسوده خاطر باشید.شرکت مهندسی خدماتی ایرانیان در کمترین زمان وبه بهترین نوع کا سقف ساختمان شمارا ایزوگام و قیرگونی می کند کافیست با شرکت خدمات فنی ایرانیان تماس بگیرید. فروش و نصب ایزوگام و عایق بندی پشت بام خانه ها، عایق بندی محل های در معرض رطوبت از قبیل سرویس های بهداشتی، آشپزخانه ها، حمام ها و شوفاژ خانه ها ازجمله خدمات متنوع شرکت مهندسی خدماتی ایرانیان است.

به این مطلب امتیاز دهید

اگر مشکلی در ساختمان خود دارید همین حالا با ما تماس بگیرید

شرکت خدمات فنی ایرانیان (خانه پاک) با بکارگیری تکنسین های حرفه ای و سرویس کاران با تجربه در لوله بازکنی و خدمات فنی ساختمان افتخار دارد بیش از ۱۵ سال در کنار شما همشهریان تهرانی بوده است و هم اکنون آماده خدمت رسانی به تمام مناطق ۲۲ گانه تهران می باشد. لوله بازکنی ارزان با دستگاه مخصوص، تخلیه چاه فوری، نصب توالت و اتصالات آن، تبدیل توالت فرنگی به توالت ایرانی و ... برخی از خدمات متنوع ما می باشد.

در صورتی که مشکلی در تاسیسات ساختمان شما بوجود آمده با ما در میان بگذارید تا ضمن ارائه مشاوره رایگان مشکل شما را نیز حل کنیم.

خدمات ۲۴ ساعته: ۰۹۱۲۸۴۸۶۱۷۰