نصب ایزوگام و قیرگونی

نصب ایزوگام و قیرگونی

ایزوگام و قیرگونی جزء لاینفک هر ساختمان است. اگر چه صنعت شیروانی در بعضی موارد جایگزین ایزوگام و قیرگونی شده است اما هنوز هم این دو عنصر در ساخت ساختمان ها نقش مهمی دارند. استفاده از شیروانی در هر مکانی هم به صرفه نیست. چون هم هزینه آن زیاد است و هم بار اضافی بر روی ساختمان است که جز در مناطق باران خیز و در موارد خاص لزومی به استفاده از آن نیست. بنابراین هنوز هم ایزوگام و قیرگونی مهمترین عناصر محافض ساختمان در برابر نفوذ آب هستند.

بدون استفاده از ایزوگام یا قیرگونی حتی با بارش های کم هم آب از سقف ساختمان نفوذ خواهد کرد و باعث نم دادن سقف میشود که این عامل خود در سالیان طولانی باعث ریزش قسمت های نم داده میشود و همچنین باعث شکل گیری لکه های بزرگ و کوچک در قسمت های نم داده می شود و نمای ظاهری ساختمان را برهم می زند. شرکت مهندسی خدماتی ایرانیان با دارا بودن افراد متخصص نصب ایزوگام و قیرگونی آماده خدمات رسانی به مشتریان تهرانی است. 

آیا با وجود ایزوگام و قیرگونی هم از نفوذ آب اطمینان حاصل میشود؟ اگر با صرف هزینه زیاد سقف ساختمانتان را ایزوگام کردید و بعد از مدتی باز هم علائم نم در سقف نمایان شد چه؟ اگر بعد از مدتی ایزوگام و قیرگونی ها از جای خود کنده شدند چه؟ در این صورت شما هزینه ای صرف کرده اید ولی به نتیجه قابل انتظار خود نرسیده اید. اگرچه ایزوگام و قیرگونی ساختمان را در برابر نفوذ آب ایمن می کنند اما این در صورتی است که از آنها به صورت صحیح استفاده شود و در جای خود درست نصب شوند. این کار فقط باید توسط افراد آشنا با کار و با تجربه انجام شود تا به نتیجه دلخواه برسد.

نیروهای متخصص و باتجربه شرکت ایرانیان توانایی خوبی در انواع عایق بندی های رطوبتی و حرارتی دارند. با عایق بندی کامل و دقیق ساختمان،توسط نیرو های متخصص، هنگام باران و برف با خیال راحت در منزل خود استراحت کنید از نفوذ آب به داخل ساختمان آسوده خاطر باشید.شرکت مهندسی خدماتی ایرانیان در کمترین زمان وبه بهترین نوع کا سقف ساختمان شمارا ایزوگام و قیرگونی می کند کافیست با شرکت خدمات فنی ایرانیان تماس بگیرید.

فروش و نصب ایزوگام و عایق بندی پشت بام خانه ها، عایق بندی محل های در معرض رطوبت از قبیل سرویس های بهداشتی، آشپزخانه ها، حمام ها و شوفاژ خانه ها ازجمله خدمات متنوع شرکت مهندسی خدماتی ایرانیان است. شرکت مهندسی خدماتی ایرانیان خدمات ساختمانی متنوعی را ارائه می دهد از قبیل: تخلیه چاه، لوله بازکنی، لایروبی و کف تراشی، حفر چاه نو، لوله کشی آب و فاضلاب، ایزوگام و قیرگونی و خدمات متنوع دیگر. پس با شرکت مهندسی خدماتی ایرانیان در تماس باشید. شرکت مهندسی خدماتی ایرانیان با بازدید و مشاوره رایگان در امور مختلف ساختمانی شما را در مشکلاتتان یاری خواهد کرد.

به این مطلب امتیاز دهید (امتیاز ۴.۹ از ۵ از مجموع ۲۵ رای)