چاه ارت چیست و چه کارایی دارد؟
چهارشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴

چاه ارت چیست و چه کارایی دارد؟

حتما واژه چاه ارت به گوشتان خورده و می خواهید بدانید که چاه ارت چیست و کارایی دارد. چاه ارت چاهی است که آن را حفر می کنند تا ساختمان، دستگاههای آن و افراد ساکن در آن را در برابر صاعقه ایمن کنند. این چاه معمولا در بسیاری از ساختمان ها وجود دارد و تجهیزات مربوط به آن نیز در قسمتهای فوقانی ساختمان نصب شده است.

ویژگی های چاه ارت

استفاده از چاه ارت و به دنبال سیستم ارتینگ اهمیت فراوانی دارد بطوریکه وجود این سیستم ساختمان را در برابر صاعقه ایمن می کند. به طور کلی ویژگی اصلی سیستم ارتینگ یا همان چاه ارت حفاظت افراد و دستگاههای داخل مجموعه در برابر صاعقه می باشد که دستگاههای موجود در ساختمان را در برابر ولتاژهای بالا محافظت می کند.

همچنین ولتاژهای بالای ناشی از صاعقه را که در برخورد با دکلهای مخابراتی ایجاد می شود را به وسیله سیستم ارتینگ تخلیه می کنند. حفاظت جان انسانها، حفاظت دستگاهها و تجهیزات الکترونیکی موجود در ساختمانها، حذف ولتاژهای اضافی موجود در ساختمان و ... از اصلی ترین دلایل استفاده از چاه ارت می باشد.

حفر انواع چاه ها

اما برای حفر چاه ارت و اجرای و سيستم ارتینگ لازم است در زمینه حفره ای به عمل زیاد حفر شود تا ولتاژهای اضافه تولید شده توسط صاعقه در آن تخلیه شود. لذا اگر نیاز به حفر چاه ارت یا دیگر چاه ها دارید می توانید از ما کمک بگیرید. نیروهای مجرب و متخصص خانه پاک آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز هستند. حفر انواع چاه های آب، فاضلاب و ارت با رعایت نکات ایمنی و استانداردهای لازم

به این مطلب امتیاز دهید (امتیاز ۱ از ۵ از مجموع ۱ رای)

اگر مشکلی در ساختمان خود دارید همین حالا با ما تماس بگیرید

شرکت خدمات فنی ایرانیان (خانه پاک) با بکارگیری تکنسین های حرفه ای و سرویس کاران با تجربه در لوله بازکنی و خدمات فنی ساختمان افتخار دارد بیش از ۱۵ سال در کنار شما همشهریان تهرانی بوده است و هم اکنون آماده خدمت رسانی به تمام مناطق ۲۲ گانه تهران می باشد. لوله بازکنی ارزان با دستگاه مخصوص، تخلیه چاه فوری، نصب توالت و اتصالات آن، تبدیل توالت فرنگی به توالت ایرانی و ... برخی از خدمات متنوع ما می باشد.

در صورتی که مشکلی در تاسیسات ساختمان شما بوجود آمده با ما در میان بگذارید تا ضمن ارائه مشاوره رایگان مشکل شما را نیز حل کنیم.

خدمات ۲۴ ساعته: ۰۹۱۲۸۴۸۶۱۷۰