رفع بوی بد فاضلاب

رفع بوی بد فاضلاب

رفع بوی بد فاضلاب ناشی از چاه یا لوله فاضلاب با استفاده از روشهای نوین بدون کمترین خرابی با تعرفه اتحادیه در کمترین زمان توسط شرکت خدمات فنی ایرانیان. بوی بد فاضلاب در خانه از جمله مشکلات غیر قابل تحمل در ساختمان می باشد که باعث آزار و اذیت ساکنین خواهد شد. معمولا افراد تمام روش های رفع بوی بد فاضلاب را نیز انجام می دهند اما چیزی دستگیرشان نمی شود. در این صورت لازم است که با یکی از شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه تماس بگیرید.

بعضا مشاهده شده که برخی از آشپزخانه ها بوی بد فاضلاب می دهند و همین موضوع باعث می شود که ساکنین ساختمان آزرده خاطر شوند. بوی بد فاضلاب مخصوصا در آشپزخانه بسیار آزاد دهنده است و باید از بین برود. حتی در بعضی موارد این بو بقدری شدید می شود که به سالن و بخش های دیگر ساختمان نیز سرایت پیدا می کند. دلایل متعددی می توان برای این موضوع پیدا کرد که در ادامه به ذکر آنها خواهیم پرداخت. همچنین نکاتی ذکر خواهد شد که با استفاده از آنها می توان از ایجاد بوی بد نیز جلوگیری بعمل آورد.

علل ایجاد بوی بد در آشپزخانه

معمولا بوی بد آشپزخانه می تواند از دو چیز ایجاد شود. علت اول ناشی از فاضلاب سینک ظرفشویی و دوم پسماند و زباله های موجود در آشپزخانه می باشد که هر دو عامل مهمی در ایجاد این بو هستند و می توانند به اندازه کافی آشپزخانه را بدبو نمایند. مشخص است که وجود زباله در آشپزخانه باعث ایجاد بوی مشمئز کننده شود و برای رفع آن باید زباله ها را از ساختمان خارج کرد. اما این مقاله در مورد بوی بد فاضلاب است یعنی بوی بد آشپزخانه که از فاضلاب نشات گرفته باشد.

بوی بد فاضلاب که از سینک ظرفشویی بیرون می آید می تواند ناشی از بوی فاضلاب چاه باشد و یا این که به خاطر وجود باقی مانده غذاها در داخل لوله سینک باشد که هر دوی این عوامل به اندازه کافی بو ایجاد می کنند. گاز فاضلاب یا سولفید هیدروژن گازی است که از فاضلاب تولید می شود و معمولا مقدار زیادی از آن در داخل لوله های فاضلاب و چاه فاضلاب تجمع دارد. پس خروج این گاز از داخل لوله ها به داخل ساختمان می تواند باعث ایجاد بوی بد شود.

بوی بد چاه فاضلاب در آشپزخانه

معمولا اکثر سینک های ظرفشویی و لوله های فاضلاب دارای سینک یا شترگلو می باشد که همین باعث جلوگیری از خروج بوی بد فاضلاب چاه به داخل ساختمان می شود. پس می توان نتیجه گرفت که در حالت عادی و در اکثر مواقع مشکل از لوله فاضلاب نیست. اما در یک حالت این بو می تواند به داخل ساختمان رخنه کند و آن هم در صورتی است که چند روزی از سینک ظرفشویی استفاده نشده باشد و آب داخل سیفون خشک شده باشد.

در این صورت سیفون کارایی خود را از دست می دهد و بوهای متعفن چه به داخل آشپزخانه وارد می شوند. برای حل این مشکل کافیست مقداری آب داخل سینک بریزید تا مجددا سیفون ظرفشویی پر از آب شود و کارایی خود را بدست آورد. در حقیقت آب در سیفون ها نقشی کلیدی دارد و در صورت نبود آب آنها کارایی خود را از دست خواهند داد.

ساده ترین روشها برای رفع بوی بده چاه

برای رفع بوی بد فاضلاب در ساختمان روشهای متعددی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. استفاده از نمک، جوش شیرین، آب جوش، شوینده های شیمیایی مواردی هستند که می توانند در حل این مشکل تاثیر گذار باشند. شرکت خدمات فنی ایرانیان منشا بوی بد نشت گاز را در کمترین زمان پیدا می کند و مشکل آن مکان نشتی را حل کرده کافیست با شرکت خدمات فنی ایرانیان تماس بگیرید تا مشکل بوی بد فاضلاب شما را نیز حل کند. شرکت خدمات فنی ایرانیان با متخصصین دوره دیده بوی بد فاضلابتان را از بین می برند اگر می خواهید بوی بد از منزلتان بیرون برود کافیست با شرکت خدمات فنی ایرانیان تماس بگیرید.

روش آن برای جلوگیری از پخش شدن بوی بد چاه این است که وقتی بوی بد پس از تولید در عمق چاه به سمت بالا می آید در این زمان این گاز ها به آب درون شتر گلو رسیده و درون آن حل می‌شوند و دیگر نمی‌توانند به سمت فضای اتاق توالت راه پیدا کنند. اگر سیفونی وجود نداشته باشد که این گازها در آب آن حل شوند تحمل محیط دست‌شویی غیر ممکن میشود. زمانی که حجم گازهای حل‌شده در آب شترگلو بالا می‌رود، آن آب هم به یک آب بدبو تبدیل می‌شود. و بوی خیلی نامطبوعی دارد. اگر که می خواهید بوی بد از دست شویتان بیرون برود به شرکت ایرانیان تماس بگیرید.

به این مطلب امتیاز دهید (امتیاز ۴.۸ از ۵ از مجموع ۲۶ رای)