سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ساعت ۰۵:۴۹

لوله بازکنی - تخلیه چاه

مشاوره رایگان و خدمات 24 ساعته
لایروبی چاه نیمه ها راهی برای جلوگیری از هدر رفت آب در سیستان
یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴

لایروبی چاه نیمه ها راهی برای جلوگیری از هدر رفت آب در سیستان

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: لایروبی چاه‌نیمه‌ها از درخواست‌های مردم منطقه برای جلوگیری از هدر رفت آب است، شبکه آب و فاضلاب زابل و زهک خراب بوده و هدر رفت آب از این طریق زیاد است که نیازمند ترمیم شبکه هستیم. به گزارش شرکت خدمات فنی ایرانیان :جوان از زاهدان؛ علی اوسط هاشمی در ...

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: لایروبی چاه‌نیمه‌ها از درخواست‌های مردم منطقه برای جلوگیری از هدر رفت آب است، شبکه آب و فاضلاب زابل و زهک خراب بوده و هدر رفت آب از این طریق زیاد است که نیازمند ترمیم شبکه هستیم.

به گزارش شرکت خدمات فنی ایرانیان :جوان از زاهدان؛ علی اوسط هاشمی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات منطقه سیستان با حضور معاون اول رئیس جمهور افزود: امروز معیشت و اقتصاد مردم آسیب دیده است، شاید اگر نگاه برنامه‌ای به سیستان می‌شد امروز شاهد این مشکلات در این منطقه نبودیم.

وی با تاکید بر اینکه حضور مسئولان کشوری زمینه‌ساز شتاب‌بخشی به توسعه سیستان و بلوچستان است، ادامه داد در خانه پاک میخوانید : از دولت خواستاریم کارگروه توسعه سواحل مکران به کارگروه توسعه سواحل مکران و هامون تغییر داده شود چراکه هامون نیز به همان اندازه اهمیت دارد.

منبع : پایگاه خبر هدانا