جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ساعت ۲۰:۰۷

لوله بازکنی - تخلیه چاه

مشاوره رایگان و خدمات 24 ساعته
سرازیر شدن فاضلاب های سرگردان در خیابان های شهر یاسوج
شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۴

سرازیر شدن فاضلاب های سرگردان در خیابان های شهر یاسوج

به گزارش پايگاه خبري تحليلي خبر لنده،  پاکسازی نکردن کانال های هدایت آب های سطحی  و فاضلاب های شهری در یاسوج یکی از عوامل اصلی سد شدن زباله در ورودی پل ها و سرازیر شدن فاضلاب در خیابان ها و معابر عمومی است.  دربخش هایی از شهر یاسوج  به ویژه در محدوده محمود آباد و سالم آباد  وضعیت ...

به گزارش پايگاه خبري تحليلي خبر لنده،  پاکسازی نکردن کانال های هدایت آب های سطحی  و فاضلاب های شهری در یاسوج یکی از عوامل اصلی سد شدن زباله در ورودی پل ها و سرازیر شدن فاضلاب در خیابان ها و معابر عمومی است.

 دربخش هایی از شهر یاسوج  به ویژه در محدوده محمود آباد و سالم آباد  وضعیت بحرانی و اسفبار است و فاضلاب ها در سطح خیابان جولان می دهند و چنین تصور می شود که نیروهای خدمات شهری شهرداری یاسوج تاکنون با این مناطق از شهر آشنایی ندارند و یا چنین مناطقی اصلا جزو حوزه استحفاضی شهر یاسوج نیست.

 سرازیر شدن فاضلاب در خیابانهای اصلی یاسوج نشان می دهد که معابر اصلی این شهر سردسیری بصورت کارشناسی و براساس استانداردهای فنی طراحی و احداث نشده اند و این مشکل هرساله رخ می دهد و شهرداری نیز به اصلاح کانال های هدایت فاضلاب بی توجه است.

 ورود خودروها  در آب های فاضلاب سرازیر شده در خیابان و پاشیده شدن این آب کثیف به افراد  معضل دیگری است که سلامت شهروندان را به خطر می انداز.

 تعدادی از شهروندان یاسوجی در گفت و با خبرنگار این پایگاه خبری خواستار اصلاح و بهسازی کانال های هدایت آب های سطحی و فاضلاب در شهر برای جلوگیری از آب گرفتگی شدند.

 منبع : وبسایت خبر لنده