جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ساعت ۲۰:۳۸

لوله بازکنی - تخلیه چاه

مشاوره رایگان و خدمات 24 ساعته
سقوط به دلیل پر شدن چاه
یکشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴

سقوط به دلیل پر شدن چاه

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار آتش نشانان شهریار از سقوط کامل یکدستگاه خودرو پژو روآ به داخل چاه فاضلاب   در فاز یک اندیشه جلوگیری کردند. ساعت 01:32 بامداد روز دوشنبه چهاردهم اردیبهشت ماه نودو چهار در پی فرو ریختن دهانه چاه در یک مجتمع مسکونی  به ...

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

آتش نشانان شهریار از سقوط کامل یکدستگاه خودرو پژو روآ به داخل چاه فاضلاب   در فاز یک اندیشه جلوگیری کردند.

ساعت 01:32 بامداد روز دوشنبه چهاردهم اردیبهشت ماه نودو چهار در پی فرو ریختن دهانه چاه در یک مجتمع مسکونی  به دلیل پر شدن چاه  و گزارش تلفنی ساکنین،ستاد فرماندهی آتش نشانی شهریار زنگ ایستگاه های 101 مرکزی و 301 اندیشه را به صدا درآورد و امداد گران برای نجات حادثه دیدگان احتمالی عازم محل حادثه واقع در فاز یک اندیشه،بلوار طالقانی،خیابان ارغوان شدند.

در بدو ورود  مامورین مشاهده گردید  کف پارکینگ یک مجتمع مسکونی در زیر چرخ های جلو خودرو سواری  فرو ریخته بود که همین عامل باعث گیر کردن خودرو و ایجاد شکاف بیشتر روی زمین شده بود.

آتش نشانان مستقر در محل با ایمن سازی و مهار نمودن زیر خودرو با استفاده از امکانات و تجهیزات،خودرو فوق را به آهستگی و دقت از روی دهانه چاه خارج کرده تا عمق و سطح گودال ایجاد شده بیش از پیش نشود و پس از این کار بررسی علت حادثه و ایمن سازی بعد از عملیات در دستور کار قرار گرفت.

شایان ذکر است در بررسی های به عمل آمده مشخص شد پر شدن بیش از حد چاه فاضلاب و پارک خودرو بر روی دهانه چاه موجب تخریب طوقه چینی و در نتیجه ریزش قسمت کثیری از دهانه آن شده بود و ضمن محصور نمودن محل با نوار خطر به ساکنین توصیه گردید سریعا با هماهنگی مهندس ناظر نسبت به تخلیه چاه و بر طرف نمودن آن اقدام نمایند.

 

 

 

 

منبع:سازمان آتش نشانی شهریار