تجلیل از رئیس فدراسیون والیبال
دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴

تجلیل از رئیس فدراسیون والیبال

با حضور وزیر نیرو صورت گرفت/ تجلیل از رئیس فدراسیون والیبال به خاطر تلاش در جهت فرهنگ سازی مصرف بهینه آب

با حضور وزیر نیرو صورت گرفت/ تجلیل از رئیس فدراسیون والیبال به خاطر تلاش در جهت فرهنگ سازی مصرف بهینه آب
 

در مراسمی با حضور وزیر نیرو از برنامه‌ها و تلاش‌های دکتر محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال در جهت فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب تجلیل شد.

در این برنامه که به همت شرکت آب و فاضلاب استان تهران برگزار شد، رئیس فدراسیون والیبال لوح سپاس و جام فیروزه‌کوب خود را از حمید چیت‌چیان وزیر نیرو، دکتر صلاحی مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و محمد پرورش مدیرعامل شرکت آبفای استان تهران دریافت کرد.  

وزیر نیرو در این آیین با اشاره به ضرورت اقدام همه‌جانبه برای مدیریت مصرف آب در کشور و اهمیت ورود همه نهادها و سازمان‌های فرهنگی و اجتماعی در این فرایند گفت: در حال حاضر مسئله آب یک مسئله ملی است و بر همه ماست که با به‌کارگیری همه ابزارهای آموزشی، فرهنگی و ارتباطی در جهت آگاهی‌بخشی به عموم و نهادینه‌سازی مدیریت مصرف در میان همه اقشار جامعه تلاش کنیم.

او ادامه داد: خوش‌بختانه جامعه ورزش کشور به‌ویژه دست‌اندرکاران فدراسیون والیبال طی مدت اخیر همکاری‌های سازنده‌ای در خصوص مسئله آب داشته‌اند و آقای داورزنی به‌شخصه پیگیر این قبیل اقدامات تاثیرگذار بوده‌اند.

وزیر نیرو در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت ورود شخصیت‌ها و چهره‌های نام‌آشنای جامعه در عرصه‌های ورزشی و هنری به موضوع کم‌آبی و مدیریت مصرف اشاره کرد تصریح کرد: گروه‌های تاثیرگذاری مانند چهره‌های خوش‌نام عرصه ورزش می‌توانند نقش بی‌بدیلی در جلب همراهی و همدلی مردم در این زمینه داشته باشند.

در ادامه این برنامه محمدرضا داورزنی با بیان‌ این‌که موضوع آب، یک موضوع حیاتی برای همه جامعه است اظهار داشت: جامعه ورزش ایران بنا بر رسالت فرهنگی که بر دوش دارد، فرهنگ‌سازی و آگاهی‌بخشی در موضوع آب را وظیفه خود می‌داند که مصداق بارز این توجه و اهمیت، معرفی کاپیتان تیم ملی والیبال به عنوان نخستین سفیر آب ایران است.

او ضمن اشاره به راه اندازی کمپین «آب هست ولی کم است» با مشارکت فدراسیون والیبال؛ آبفای استان تهران و بانک سامان و استفاده از ظرفیت بازی‌های تیم ملی در لیگ جهانی،  ابراز امیدواری کرد با تداوم این گونه همکاری‌های فرهنگی، شاهد جلب و مشارکت همه شهروندان در امر مدیریت مصرف آب باشیم.

در این مراسم علاوه بر رئیس فدراسیون والیبال از کوشش‌های دکتر حمیدرضا صدر پژوهشگر و کارشناس مطرح ورزش و سینما در حوزه اطلاع‌رسانی و فرهنگ سازی مصرف بهینه آب نیز تجلیل شد.

منبع:شهر خبر