سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ساعت ۰۵:۵۴

لوله بازکنی - تخلیه چاه

مشاوره رایگان و خدمات 24 ساعته
خواست موبایل را درآورد، دستش در چاه توالت گیر کرد!
دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴

خواست موبایل را درآورد، دستش در چاه توالت گیر کرد!

جام جم سرا- موبایل مرد جوانی درون کاسه توالت افتاد و دست صاحب آن که قصد خارج کردن گوشی تلفن همراه خود را داشت، در گلویی چاهک دستشویی منزل واقع در شهرک مسعودیه گیر افتاد. این شخص پس از افتادن گوشی تلفن همراهش به داخل کاسه توالت قصد داشت آن را بیرون آورد که ناگهان دست راستش در سوراخ ...

جام جم سرا- موبایل مرد جوانی درون کاسه توالت افتاد و دست صاحب آن که قصد خارج کردن گوشی تلفن همراه خود را داشت، در گلویی چاهک دستشویی منزل واقع در شهرک مسعودیه گیر افتاد.

این شخص پس از افتادن گوشی تلفن همراهش به داخل کاسه توالت قصد داشت آن را بیرون آورد که ناگهان دست راستش در سوراخ توالت گیر کرد و دیگر خارج نشد. برادر وی پس از تماس با سامانه آتش نشانی و اعلام گیر کردن دست برادرش در کاسه توالت، از ماموران کمک خواست. 99999999999999 امیر عطایی فرمانده آتش نشانان اعزامی دراین باره گفت: مردی 28ساله برای بیرون آوردن گوشی تلفن همراه خود، دست راستش را به داخل کاسه توالت منزل خود فروبرد که لحظاتی بعد دست او تا آرنج به علت متورم شدن درکاسه توالت گیر کرد و دیگرخارج نشد. آتش نشانان دور تا دور کاسه توالت را شکافتند و پس از یک ساعت تلاش دست این مرد را از آن خارج کردند. (۱۲۵)

منبع : جام جم سرا