سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ساعت ۰۶:۴۰

لوله بازکنی - تخلیه چاه

مشاوره رایگان و خدمات 24 ساعته
اجرای ٢٦٠ کیلومتر شبکه فاضلاب در منطقه ٣ تهران
دوشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۴

اجرای ٢٦٠ کیلومتر شبکه فاضلاب در منطقه ٣ تهران

با اجرای ٢٦٠ کیلومتر شبکه جمع‌آوری فاضلاب در منطقه ٣ شهرداری تهران، طرح انتقال فاضلاب در این منطقه بیش از ٨٠ درصد پیشرفت داشته است. مدیر اجرایی شرکت فاضلاب تهران با اعلام این خبر گفت: حدود ٣٢٠ کیلومتر شبکه اصلی و فرعی باید در محدوده منطقه ٣ شهرداری تهران اجرا شود که برای اجرای ٦٠ ...

با اجرای ٢٦٠ کیلومتر شبکه جمع‌آوری فاضلاب در منطقه ٣ شهرداری تهران، طرح انتقال فاضلاب در این منطقه بیش از ٨٠ درصد پیشرفت داشته است.

مدیر اجرایی شرکت فاضلاب تهران با اعلام این خبر گفت: حدود ٣٢٠ کیلومتر شبکه اصلی و فرعی باید در محدوده منطقه ٣ شهرداری تهران اجرا شود که برای اجرای ٦٠ کیلومتر شبکه اصلی و فرعیِ دیگر، ١٣ پیمانکار شرکت فاضلاب تهران دارای کارگاه های فعال در سطح منطقه هستند.

منصور زینلی افزود: تاکنون حدود ٦٥٠٠  رشته انشعاب در محدوده شهرداری منطقه ٣ نصب شده است و انشعابات باقی مانده با تکمیل شبکه و خطوط انتقال، نصب می‌شوند.

زینلی تصریح کرد: بهره‌برداری از این طرح  در شرق و غرب خیابان ولیعصر امکان‌پذیر است؛ فاضلاب این محدوده به تصفیه‌خانه جنوب هدایت می‌شود و با تکمیل خطوط اصلی در خیابان‌های شریعتی، پاسداران، قبا و خواجه عبدالله طرح فاضلاب در تمام منطقه به بهره‌برداری خواهد رسید. 

او با اشاره به مشکلات و موانع اجرایی این طرح گفت: بافت به نسبت سنگی زمین، تراکم تاسیسات، اجرای عملیات در شریان‌های اصلی منطقه و مشکلات ترافیکی و نیز صادر شندن مجوزهای شهرداری و راهنمایی و رانندگی تاثیر زیادی بر کاهش سرعت اجرای کار داشته است.

منبع : شرکت آب و فاضلاب تهران