سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ساعت ۰۵:۵۶

لوله بازکنی - تخلیه چاه

مشاوره رایگان و خدمات 24 ساعته
انشعابهاي آب و فاضلاب کليه واحدهاي مسکن مهرنظر آباد نصب شد
پنجشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴

انشعابهاي آب و فاضلاب کليه واحدهاي مسکن مهرنظر آباد نصب شد

با بيش از 52 ميليارد ريال هزينه انشعابهاي آب و فاضلاب کليه واحدهاي مسکن مهرنظر آباد نصب شد   تمامي 2880 واحد مسکن مهر نظر آباد دراستان البرز به انشعابهاي آب و فاضلاب تجهيز شدند. مهندس غلامرضا رضايي فر مدير عامل شرکت آب وفاضلاب استان البرز با اعلام اين خبر بيان داشت: هم اکنون شبکه ...

با بيش از 52 ميليارد ريال هزينه

انشعابهاي آب و فاضلاب کليه واحدهاي مسکن مهرنظر آباد نصب شد

 

تمامي 2880 واحد مسکن مهر نظر آباد دراستان البرز به انشعابهاي آب و فاضلاب تجهيز شدند.

مهندس غلامرضا رضايي فر مدير عامل شرکت آب وفاضلاب استان البرز با اعلام اين خبر بيان داشت: هم اکنون شبکه توزيع آب و شبکه جمع آوري فاضلاب مسکن مهر قوچ حصار نظرآباد تکميل شده و نزديک به 500 خانواده ساکن در اين سايت از نعمت آب آشاميدني برخوردار شده اند.

وي توضيح داد: در بخش آب آشاميدني بيش از 11 کيلومتر شبکه توزيع و خطوط انتقال آب به اقطار 75 تا 900 ميلي متر از جنس پلي اتيلن و چدن داکتيل اجرا شده است. همچنين دو حلقه چاه اختصاصي با مجموع آبدهي 40 ليتر بر ثانيه حفر و تجهيز و به مدار بهره برداري وارد شده است.

وي با اشاره به اقدامات صورت گرفته در بخش فاضلاب گفت: 9250 متر شبکه هاي جمع آوري فرعي و اصلي فاضلاب با اقطار 200، 315و 400 ميلي متر اجرا شده است و انشعاب تمامي 2880 واحد آن نصب و درصورتيکه پکيج تصفيه فاضلاب آن امسال احداث شود، آماده بهره برداري خواهد شد.

مدير عامل آبفاي البرز اظهار داشت: پکيج تصفيه خانه فاضلاب قوچ حصار با اعتبار 12 ميليارد ريال براي انتخاب پيمانکار و شروع عمليات احداث آن به مناقصه گذاشته شده است و پيش بيني مي شود حداکثر تا نيمه دوم سال 94 به بهره برداري برسد.

وي خاطر نشان ساخت، براي سايت مسکن مهر قوچ حصار تاکنون در هر دو بخش آب و فاضلاب 7/52 ميليارد ريال اعتبار هزينه شده است.

منبع : آبفای البرز