سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ساعت ۰۶:۲۶

لوله بازکنی - تخلیه چاه

مشاوره رایگان و خدمات 24 ساعته
سعید معروف سفیر آب ایران
سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴

سعید معروف سفیر آب ایران

 معروف نخستین سفیر آب ایران می‌شود/ رونمایی از تندیس آب در آیین بدرقه تیم ملی والیبال آیین رونمایی از تندیس آب و معرفی نخستین سفیر آب کشور هم‌زمان با بدرقه تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود. شرکت آب و فاضلاب استان تهران در برنامه‌ مشترکی با فدراسیون والیبال و ...

 معروف نخستین سفیر آب ایران می‌شود/ رونمایی از تندیس آب در آیین بدرقه تیم ملی والیبال

آیین رونمایی از تندیس آب و معرفی نخستین سفیر آب کشور هم‌زمان با بدرقه تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.

شرکت آب و فاضلاب استان تهران در برنامه‌ مشترکی با فدراسیون والیبال و بانک سامان با هدف فرهنگ‌سازی برای مدیریت مصرف آب و آگاهی‌بخشی عمومی نسبت به موضوع کمبود آب در کشور، در آیین بدرقه تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران به مسابقات لیگ جهانی، سعید معروف کاپیتان تیم ملی را به عنوان نخستین سفیر آب معرفی می‌کند.

سعید معروف حکم و نشان خود را در این برنامه از حمید چیت‌چیان وزیر نیرو دریافت خواهد کرد.

هم‌چنین از تندیس آب که توسط استاد اشوری و به ابتکار بانک سامان طراحی و اجرا شده است با حضور ستارگان تیم ملی والیبال ایران و مقام‌های ارشد کشوری رونمایی خواهد شد.

این برنامه در چارچوب برنامه‌های کمپین عمومی «آب هست، ولی کم است» برگزار می‌شود که توسط بانک سامان و فدراسیون والیبال و با حمایت شرکت آب و فاضلاب استان تهران تدوین و اجرا شده است.

منبع:شرکت آب و فاضلاب تهران