جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ساعت ۲۰:۰۷

لوله بازکنی - تخلیه چاه

مشاوره رایگان و خدمات 24 ساعته
ریزش دیواره‌ چاه فاضلاب حادثه ساز شد
سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴

ریزش دیواره‌ چاه فاضلاب حادثه ساز شد

به گزارش خانه پاک: ریزش دیواره‌ چاه فاضلاب  دو کشته و مصدوم بر جا گذاشت.   ساعت 11:49 دقیقه امروز حادثه محبوس‌شدن دو نفر داخل چاه در اتوبان بهشت زهرا(س)، قلعه حاج موسی به سامانه 125 اعلام و دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شد. وی افزود: در یک کارگاه تولید مواد غذایی کارگران مشغول حفر چاه ...

به گزارش خانه پاک: ریزش دیواره‌ چاه فاضلاب  دو کشته و مصدوم بر جا گذاشت.   ساعت 11:49 دقیقه امروز حادثه محبوس‌شدن دو نفر داخل چاه در اتوبان بهشت زهرا(س)، قلعه حاج موسی به سامانه 125 اعلام و دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شد.

وی افزود: در یک کارگاه تولید مواد غذایی کارگران مشغول حفر چاه جدید در محوطه بودند که به دلیل نزدیکی چاه با چاه فاضلاب قدیمی در آن محدوده، دیواره بین دو طاق تخریب و کارگری که در آن مشغول کار بود به دلیل ورود مواد چاه فاضلاب به چاه جدید محبوس شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تصریح کرد: جوان حدوداً 15 ساله‌ای که قصد کمک به این کارگر محبوس شده را داشت، نیز به داخل چاه سقوط کرد و هنگام رسیدن مأموران آتش نشانی کارگران داخل کارگاه سعی در خارج کردن این افراد داشتند.

وی افزود: مأموران آتش نشانی عملیات خود را آغاز کردند و در دقایق نخست توانستند کارگر اول که مردی 45 ساله بود و شدیداً دچار مصدومیت شده بود را از چاه خارج کنند. در ادامه عملیات آتش نشان‌ها فرد دوم را نیز از چاه خارج کردند که بعد از انجام معاینات لازم مشخص شد جان خود را از دست داده است.بعد از ایمن سازی محل حادثه عملیات در ساعت 13:05 دقیقه به پایان رسید.

منبع:تسنیم