شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ساعت ۰۴:۲۸

لوله بازکنی - تخلیه چاه

مشاوره رایگان و خدمات 24 ساعته
چاه فاضلاب در مشهد یک خودرو را بلعید
چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴

چاه فاضلاب در مشهد یک خودرو را بلعید

مشهد- چاه فاضلاب واقع در حیاط یک منزل مسکونی ظهر امروز در مشهد فروکش کرد و یک خودروی سواری را بلعید. به گزارش خبرنگار مهر، در حالیکه یکی از شهروندان مشهدی قصد داشت ظهر امروز نسبت به خارج سازی خودرو از پارکینگ منزل مسکونی خود اقدام کند ناگهان کف حیاط این منزل مسکونی دهان ...

حادثه مشهد
مشهد- چاه فاضلاب واقع در حیاط یک منزل مسکونی ظهر امروز در مشهد فروکش کرد و یک خودروی سواری را بلعید.

به گزارش خبرنگار مهر، در حالیکه یکی از شهروندان مشهدی قصد داشت ظهر امروز نسبت به خارج سازی خودرو از پارکینگ منزل مسکونی خود اقدام کند ناگهان کف حیاط این منزل مسکونی دهان گشود و خودروی سواری را به هراه راننده به حفره ای با عمق ۳ متر کشاند.

با بروز این حادثه در یکی از منازل مسکونی واقع در خیابان امام خمینی(ره) مشهد و تماس ساکنان این منزل با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی ماموران این سازمان برای کمک به حادثه دیدگان احتمالی به محله حادثه شتافتند.

سرپرست ایستگاه شماره یک و فرمانده عملیات امداد رسانی به این حادثه در این خصوص بیان کرد: راننده خودرو در زمان حادثه قصد داشت خودرو را از حیاط منزل خارج کند که ناگهان کف حیاط نشست کرد و خودرو داخل حفره ای سه متري گرفتار شد.

حسن نجمی بیان کرد: گروه نجات ايستگاه یک این سازمان در کمترین زمان ممکن خود را به محل حادثه رساند و آتش نشان ها با اجرای عمليات ايمن سازی و بهره گيری از تجهیزات لازم، حادثه را مهار و پس از دقایقی تلاش خودرو را از گودال خارج کردند.

وی علت این حادثه را فروکش کردن کف پارکينگ ناشی از را طوقه چینی نامناسب و قدیمی بودن چاه عنوان کرد و افزود: سنگيني خودرو موجب شکسته شدن کف حیاط و سقوط قسمتی از خودرو به درون این حفره شد.

وی توصیه کرد: شهروندان ضمن آگاهی از محل حفر چاه های فاضلاب در منازل مسکونی باید در صورت مشاهده هر گونه نشست و یا تغییر وضعیت از کارشناسان ساختمانی برای رفع نقص احتمالی بهره بگیرند.

منبع: خبر گذاری مهر