شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ - ساعت ۱۰:۰۱

لوله بازکنی - تخلیه چاه

مشاوره رایگان و خدمات 24 ساعته
توالت هوشمند
دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴

توالت هوشمند

از شر بوی بد دستشویی منزل خود، با این فناوری تا ابد خلاص می شوید! این فناوری تمامی بوهای بد و نامطبوع و آزار دهنده را از محیط سریعا خارج می کند! به گزارش دریچه فناوری اطلاعات باشگاه خبرنگاران؛ بعد از هوشمند شدن بسیاری از لوازم خانگی، این بار نوبت به توالت‌ها شده تا با هوشمندشدنشان ساکنان منازل

از شر بوی بد دستشویی منزل خود، با این فناوری تا ابد خلاص می شوید!

این فناوری تمامی بوهای بد و نامطبوع و آزار دهنده را از محیط سریعا خارج می کند!

به گزارش دریچه فناوری اطلاعات باشگاه خبرنگاران؛ بعد از هوشمند شدن بسیاری از لوازم خانگی، این بار نوبت به توالت‌ها شده تا با هوشمندشدنشان ساکنان منازل را از شر بوی بد خود خلاص کنند.
 
مخترع این توالت که نام Fresh Air Plus را برای آن برگزیده می‌گوید برای استفاده از این اختراع تنها کافی است بخش رویی توالت‌های فرنگی تعویض شده و به جای آن از بخشی که وی طراحی کرده استفاده شود.
این بخش مجهز به یک حسگر است که به محض نشستن فرد بر روی آن فعال شده و موجب به کار افتادن فن سیستم می‌شود. این فن به سرعت تمامی بوهای نامطبوع و آزاردهنده را از محیط خارج می کند. تامین برق این پنکه خاص از طریق پریزهای عادی برق صورت می‌گیرد.
تنها دشواری استفاده از این اختراع ضرورت ایجاد یک خروجی در دیوار منزل برای خروج بوهای نامطبوع است. شرکت سازنده مدعی است با استفاده از این توالت هوشمند دیگر نیازی به استفاده از تهویه مطبوع نخواهد بود و هزینه استفاده از برق برای روشن نگهداشتن این سیستم‌های تهویه نیز از قبض برق منازل حذف خواهد شد.
منبع:باشگاه خبر نگاران جوان