بهترین روش تخلیه چاه فاضلاب در تهران
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴

بهترین روش تخلیه چاه فاضلاب در تهران

چاه فاضلاب در هر ساختمانی وجود دارد و پس از مدتی پر می شود و نیاز به تخلیه چاه دارد. چاه های فاضلاب طوری هستند که بصورت دوره ای در صورت پر شدن نیاز به تخلیه چاه خواهند داشت و مالک ساختمان باید از طریق شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه اقدام به تخلیه چاه فاضلاب نماید.

شرکت های خدمات فنی مختلفی در تهران برای تخلیه چاه وجود دارند که هر یک از آنها با استفاده از یک تانکر و یک پمپ مکنده چاه فاضلاب را تخلیه می کنند. این شرکت ها با استفاده از تکنسین های تخلیه چاه ابتدا درب چاه را باز می کنند و با استفاده از دستگاه مکنده فاضلاب درون چاه به داخل تانکر مکش می کنند و پس از پر شدن تانکر آن را به محل های دیگری انتقال می دهند.

تخلیه چاه با تانکر مکنده فاضلاب

روش کلی تخلیه چاه به این صورت است اما که در همه شرکت های تخلیه چاه یکسان است اما در نوع انجام شرکت ها با هم متفاوت هستند. برخی از شرکتها که تجربه و سابقه بیشتری در این کار دارند ضمن بکارگیری نیروهای متخصص و با تجربه از دستگاه های مجهز و جدید نیز استفاده می کنند که تاثیر بسزایی در سرعت و کیفیت انجام کار دارد. به عنوان مثال استفاده از تانکرهای مکنده و پمپهای کف کش و لجن کش مخصوص تخلیه چاه می تواند عملیات تخلیه چاه را سرعت بخشد و کیفت آن را نیز افزایش دهد.

تخلیه چاه خانه پاک

اگر شما هم مشکل پرشدن چاه فاضلاب دارید و می خواهید از شرکت بوی بد فاضلاب توالت رها شوید با ما تماس بگیرید تا تکنسین های مجرب ما ضمن بررسی سیستم لوله کشی فاضلاب مشکل شما را پیدا کرده و به حل آن بپردازند. ما با استفاده از دستگاه های مخصوص تخلیه چاه بصورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به همشهریان تهرانی می باشیم.