شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ساعت ۰۳:۳۷

لوله بازکنی - تخلیه چاه

مشاوره رایگان و خدمات 24 ساعته
بهترین روش تمیز کردن حمام خانه
سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۴

بهترین روش تمیز کردن حمام خانه

حمام یکی از مرطوب‏ترین نقاط خانه است . رطوبت ، عامل مناسبی جهت رشد میکروب‏ها ، قارچ‏ها و کپک‎ها است . چاه حمام ، وان ، دوش و کف توالت همگی محل تجمع باکتری ها هستند و می‏توانند باعث ایجاد بیماری‏ها‏ی عفونی و اسهال شوند .  بهترین نکاتی که جهت پیشگیری از این موارد باید رعایت شود عبارت است از

حمام یکی از مرطوب‏ترین نقاط خانه است . رطوبت ، عامل مناسبی جهت رشد میکروب‏ها ، قارچ‏ها و کپک‎ها است . چاه حمام ، وان ، دوش و کف توالت همگی محل تجمع باکتری ها هستند و می‏توانند باعث ایجاد بیماری‏ها‏ی عفونی و اسهال شوند .

 بهترین نکاتی که جهت پیشگیری از این موارد باید رعایت شود عبارت است از :- هر هفته یک بار باید تمام سطوح ، شیرها و دستگیره در با مواد شوینده و آب گرم شسته شود .
- هر دو هفته یک ‏بار باید کابینت‏ها‏ و قفسه‏ ها‏ی داخل حمام و دستشویی با آب گرم و محلول ضدعفونی‏ کننده تمیز شوند. - بعد از هر بار استحمام ، لیف‏ها‏ باید شسته شده و در معرض جریان هوا قرار گیرند تا کاملا خشک شوند . برای پیشگیری از بیماری‏ها‏ی قارچی بهتر است هر ماه لیف‏ها‏ تعویض شوند. - بعد از هر بار استحمام باید ، پرده حمام شسته شده و هر شش ماه ، قبل از این که پر از قارچ و انگل شود ، تعویض گردد. - حمام باید سیستم تهویه مناسب داشته باشد . برای دفع رطوبت، باید پس از استحمام پنجره حمام باز شود و سیستم تهویه روشن گردد. - هنگام تمیز کردن وان حمام ، بهتر است داخل وان رفته و در حالت نشسته کف آن را تمیز کنید. توجه داشته باشید که هنگام کار ، برای آنکه لیز نخورید همیشه از یک دست خود برای حفظ تعادل استفاده کنید .
منبع: sakhtemoon.com