مشکلات فنی نصب و راه اندازی توالت فرنگی
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶

مشکلات فنی نصب و راه اندازی توالت فرنگی

توالت فرنگی دیگر یکی از اجزای اصلی ساختمانها شده و تاسیسات آن نیز از اهمیت بالایی برخوردار است بطوری که افراد متخصصی مخصوص تاسیسات توالت و تعمیر و نصب اتصالات آن مشغول به فعالیت هستند. لازم است با مشکلات فنی توالت فرنگی آشنایی کافی داشته باشید و در صورت لزوم آنها را بکار ببندید.

توالت فرنگی دیگر یکی از اجزای اصلی ساختمانها شده و تاسیسات آن نیز از اهمیت بالایی برخوردار است بطوری که افراد متخصصی مخصوص تاسیسات توالت و تعمیر و نصب اتصالات آن مشغول به فعالیت هستند. لازم است با مشکلات فنی توالت فرنگی آشنایی کافی داشته باشید و در صورت لزوم آنها را بکار ببندید. در کشور دو نوع توالت پراستفاده داریم که یکی توالت ایرانی و دیگری توالت فرنگی است.

تعمیرات توالت فرنگی و توالت ایرانی

در این میان توالت ایرانی از محبوبیت فراوانی برخوردار است اما خوشبختانه این نوع توالت مشکلات تاسیساتی و فنی خاصی ندارد و بدون مشکل می توان از آن استفاده کرد. اما در خصوص توالت فرنگی باید گفت این توالت تجهیزات و تاسیسات فراوانی دارد که نصب اتصالات و راه اندازی آن کار فراوانی می برد و همچنین مشکلات فنی زیادی نیز به همراه دارد. به همین جهت لازم است تا حدودی با آن آشنایی داشته باشید. این آموزش توسط یک تکنسین ماهر لوله کشی و تاسیسات بیان شده و می توانید از آن استفاده کنید.

نصب سنگ توالت فرنگی

توالت یکی از بخشهای اصلی ساختمان می باشد که همه ساکنین با آن ارتباط مستقیم دارند و خراب شدن آن در رفتار همه تاثیر می گذارد. در میان دو نوع توالت رایج در ایران توالت فرنگی از جزئیات بسیاری برخوردار است و لازم است با اتصالات و مشکلات آن آشنایی داشته باشید. به دلیل حساسیت بالای توالت فرنگی باید نصب و تعمیر آن با دقت و توسط تکنسین ماهر انجام شود تا از بروز مشکلات جانبی جلوگیری بعمل آید. در حالت کلی امور تاسیساتی ساختمان اهمیت بالایی دارند و انجام آن باید توسط فرد متخصص با رعایت نکات ایمنی و فنی کار انجام شود.

لوله کشی آب و فاضلاب توالت فرنگی

استفاده مداوم و روزانه از سرویس بهداشتی و توالت باعث شده این بخش از ساختمان اهمیت زیادی پیدا کند و همین لزوم دقت و رعایت نکات فنی در این بخش را مهم تر می کند. تجهیزات موجود در سرویس بهداشتی باید کیفیت خوبی داشته باشند و توسط سرویس کاران با تجربه نصب شده باشند تا در آینده دچار مشکلات فنی نشوند. همچنین در صورت بروز مشکل باید با متخصصین این کار تماس گرفت تا از خسارت های احتمالی و اهمال کاری جلوگیری بعمل آید.

نکات فنی نصب و راه اندازی توالت و سرویس بهداشتی

یکی از بخش های اصلی دستشویی و سرویس بهداشتی لوله کشی فاضلاب آن می باشد که در حقیقت مهمترین بخش آن است زیرا آب و فاضلاب را به خارج از محیط منتقل می کند که این خود نقشی اساسی می باشد. رعایت نکات فنی در این خصوص باعث می شود از گرفتگی های لوله فاضلاب جلوگیری شود و دیگر نیاز به رفع گرفتگی و لوله بازکنی وجود نداشته باشد. با توجه به سختی های لوله بازکنی و هزینه های بالای آن رعایت این نکات لازم می باشد. همچنین دقت در لوله کشی فاضلاب، نصب سنگ توالت و اتصالات مربوط به آن نیز از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

نصب توالت فرنگی

در کنار اهمیت سرویس بهداشتی باید نیم نگاهی نیز به چاه فاضلاب داشت زیرا توالت زمانی کارکرد دارد که فاضلاب آن به داخل چاه برود در غیر این صورت دیگر از توالت نیز نمی توان استفاده کرد. اگر چاه پر شود دیگر امکان استفاده از سرویس بهداشتی وجود نخواهد داشت و توالت ها عملا کارایی خود را از دست می دهند. در صورت پر شدن چاه لازم است فاضلاب آن توسط شرکتهای تخلیه چاه خالی شده و در صورت لزوم تراش چاه انجام شود تا چاه مجددا مکش خود را بدست آورد.

نکات مهم جهت نصب توالت فرنگی

اما بحث اصلی یعنی توالت فرنگی که تاسیسات آن از لوله کشی آب و فاضلاب و نصب اتصالات تشکیل شده است و هر کدام باید به نحو احسن انجام شوند. لوله کشی آب برای استفاده در توالت فرنگی باید تا کنار سنگ توالت باشد و در محلی نزدیک به توالت نصب شده باشد. همچنین لوله کشی فاضلاب توالت فرنگی نیز باید در زیر محل نصب توالت وجود داشته باشد بطوری که توالت فرنگی روی آن نصب شود و لوله فاضلاب آن از زیر به شبکه متصل شود. همچنین نصب اتصالات توالت فرنگی باید توسط تکنسین و یا با استفاده از راهنمای نصب انجام شود.

نصب اتصالات توالت فرنگی

باید توجه داشت که نصب اتصالات توالت فرنگی باید با توجه به کاتالوگ آن انجام شود و هر قطعه را در محل خود نصب کرد. در خصوص خرابی های بوجود آمده در توالت فرنگی و تعمیرات آن نیز افراد متخصص زیادی وجود دارند که با دریافت دستمزد اقدام به تعمیر توالت فرنگی می کنند. البته خود توالت فرنگی چیز خراب شدنی ندارد و تنها اتصالات آن هستند که ممکن است مشکل ساز شوند و آن نیز با رعایت نکات فنی و دقت هنگام نصب توالت فرنگی قابل پیشگیری است.

در پایان لازم به ذکر است که شرکت خدمات فنی و تاسیساتی ایرانیان آماده نصب و راه اندازی انواع توالت ایرانی و فرنگی توسط تکنسین مجرب با دریافت هزینه مناسب می باشد. ما خدمات متنوعی در زمینه امور فنی ساختمان داریم که بهره مندی شما از این خدمات برای ما افتخار بزرگی است.

به این مطلب امتیاز دهید (امتیاز ۳ از ۵ از مجموع ۳ رای)

اگر مشکلی در ساختمان خود دارید همین حالا با ما تماس بگیرید

شرکت خدمات فنی ایرانیان (خانه پاک) با بکارگیری تکنسین های حرفه ای و سرویس کاران با تجربه در لوله بازکنی و خدمات فنی ساختمان افتخار دارد بیش از ۱۵ سال در کنار شما همشهریان تهرانی بوده است و هم اکنون آماده خدمت رسانی به تمام مناطق ۲۲ گانه تهران می باشد. لوله بازکنی ارزان با دستگاه مخصوص، تخلیه چاه فوری، نصب توالت و اتصالات آن، تبدیل توالت فرنگی به توالت ایرانی و ... برخی از خدمات متنوع ما می باشد.

در صورتی که مشکلی در تاسیسات ساختمان شما بوجود آمده با ما در میان بگذارید تا ضمن ارائه مشاوره رایگان مشکل شما را نیز حل کنیم.

خدمات ۲۴ ساعته: ۰۹۱۲۸۴۸۶۱۷۰