استفاده از سرویس کاران باتجربه در لوله بازکنی
یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶

استفاده از سرویس کاران باتجربه در لوله بازکنی

این روزها تعداد شرکتهای لوله بازکنی افزایش یافته و هر روز بر تعداد عملیات های لوله بازکنی در تهران افزوده می شود و در هر منطقه از تهران چندین شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه ایجاد می شود. همین باعث شده رقابت شدیدی در انجام لوله بازکنی بوجود آید و بسیاری از شرکتهای روشهای نامناسبی را برای جذب مشتری بکار بگیرند.

این روزها تعداد شرکتهای لوله بازکنی افزایش یافته و هر روز بر تعداد عملیات های لوله بازکنی در تهران افزوده می شود و در هر منطقه از تهران چندین شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه ایجاد می شود. همین باعث شده رقابت شدیدی در انجام لوله بازکنی بوجود آید و بسیاری از شرکتهای روشهای نامناسبی را برای جذب مشتری بکار بگیرند. روشهایی نظیر شعارهای لوله بازکنی، لوله بازکنی ارزان، لوله بازکنی تخصصی، لوله بازکنی فوری و ... که برخی از آنها غیر واقعی بوده و تنها برای جلب مشتری می باشد.

صنف لوله بازکنی و تخلیه چاه

در بازار داغ لوله بازکنی تهران شرکتهای بسیاری فعال هستند که برخی مجاز و برخی نیز غیرمجاز می باشند. در عین حال برخی از شرکتها اصلا شرکت نیستند و کلاهبردارانی در لباس لوله بازکن می باشند که به قصد سرکیسه کردن مردم فعالیت می کنند. اما نکته اصلی این است که افزایش تعداد لوله بازکن ها افزایش نیروهای کم تجربه و بعضا بی تجربه را به همراه خواهد داشت که این موضوع باعث خراب شدن صنف لوله بازکن ها خواهد شد. لوله بازکنی هر چه که دارد از همین تجربه کاری و تخصص خود دارد که این اتفاق آینده صنف لوله بازکنی را با مشکل مواجه می کند.

عدم تجربه کافی تکنسین های لوله بازکنی و تخلیه چاه

شغل لوله بازکنی و تخلیه چاه با هم هستند و اکثر کارگران لوله بازکنی کارگران تخلیه چاه نیز می باشند که بی تجربگی یک کارگر به معنی بی تجربگی یک لوله بازکن و یک تخلیه چاهی می باشد و دو ضرر به دنبال خواهد داشت. برخی کارگران تخلیه چاه اصلا تجربه کار را ندارند و تنها با دستمزد های پایین مشغول به فعالیت شده اند. لوله بازکنی و تخلیه چاه از جمله صنوفی است که نیازمند تخصص و حرفه می باشد و تکنسین مربوطه باید به اندازه کافی در این کار خبره شده باشد. نداشتن تخصص کار به معنی از بین بردن کار و خسارت وارد کردن است بطوری که فرد باعث تخریب چاه و یا از بین بردن لوله فاضلاب می شود.

تخصص استفاده از دستگاه های مخصوص لوله بازکنی

دیگر لزوم داشتن تخصص جهت بکارگیری دستگاه های مخصوص می باشد که هم در لوله بازکنی و هم در تخلیه چاه وجود دارند. در لوله بازکنی دستگاه های مخصوصی مانند دستگاه فنر لوله بازکن و پمپ تراکم هوا وجود دارند که لازم است فرد با آنها کار کرده باشد. همچنین در بخش تخلیه چاه نیز پمپهای مکنده مخصوص و پمپ های کف کش و لجن کش نیز نیازمند تجربه کاری می باشند تا فرد با تسلط اقدام به تخلیه چاه نماید. برخی شرکتهای لوله بازکنی با داشتن دستگاه های مخصوص از نیروهای با تجربه استفاده نمی کنند که جای سوال دارد.

بکارگیری تکنسین ماهر در لوله بازکنی

لازم است شرکتهای خدمات فنی از نیروهای مجرب و با تجربه جهت فعالیت استفاده کند که هم عملیات لوله بازکنی و تخلیه چاه را به درستی و با کیفیت انجام دهند و هم از وارد آمدن خسارت به ساختمان جلوگیری شود. همچنین توانایی استفاده از دستگاه های مخصوص را داشته باشد. در عین حال فرد باید دستمزد مناسب و ارزانی را دریافت کند تا شعار لوله بازکنی ارزان و همچنین تخلیه چاه ارزان به واقعیت تبدیل شود. استفاده از نیروهای باتجربه در عین حال با دستمزد پایین می تواند تحول بزرگی در صنف لوله بازکن ها ایجاد کند و هزینه های لوله بازکنی را تا حد زیادی کاهش دهد.

به این مطلب امتیاز دهید (امتیاز ۴.۵ از ۵ از مجموع ۲ رای)

اگر مشکلی در ساختمان خود دارید همین حالا با ما تماس بگیرید

شرکت خدمات فنی ایرانیان (خانه پاک) با بکارگیری تکنسین های حرفه ای و سرویس کاران با تجربه در لوله بازکنی و خدمات فنی ساختمان افتخار دارد بیش از ۱۵ سال در کنار شما همشهریان تهرانی بوده است و هم اکنون آماده خدمت رسانی به تمام مناطق ۲۲ گانه تهران می باشد. لوله بازکنی ارزان با دستگاه مخصوص، تخلیه چاه فوری، نصب توالت و اتصالات آن، تبدیل توالت فرنگی به توالت ایرانی و ... برخی از خدمات متنوع ما می باشد.

در صورتی که مشکلی در تاسیسات ساختمان شما بوجود آمده با ما در میان بگذارید تا ضمن ارائه مشاوره رایگان مشکل شما را نیز حل کنیم.

خدمات ۲۴ ساعته: ۰۹۱۲۸۴۸۶۱۷۰