سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ساعت ۰۷:۰۰

لوله بازکنی - تخلیه چاه

مشاوره رایگان و خدمات 24 ساعته
بازکردن گرفتگي لوله ها بدون استفاده از مواد شيميايي
شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴

بازکردن گرفتگي لوله ها بدون استفاده از مواد شيميايي

همه مي دانيم که گرفتگي لوله فاضلاب يک معضل جدي براي خانم هاي خانه است . گرفتگي لوله ها علاوه بر کثيف کردن سينک، بوي نامطبوعي نيز ايجاد مي کند. به نوشته «CNN» اغلب مردم بلافاصله به استفاده از مواد شيميايي روي مي آورند ، ما توصيه مي کنيم، از مواد شيميايي استفاده نکنيد. زيرا در صورت مصرف نادرست ، موا

همه مي دانيم که گرفتگي لوله فاضلاب يک معضل جدي براي خانم هاي خانه است . گرفتگي لوله ها علاوه بر کثيف کردن سينک، بوي نامطبوعي نيز ايجاد مي کند.

به نوشته «CNN» اغلب مردم بلافاصله به استفاده از مواد شيميايي روي مي آورند ، ما توصيه مي کنيم، از مواد شيميايي استفاده نکنيد.

زيرا در صورت مصرف نادرست ، مواد شيميايي مانند هيدروکسيدسديم، اين گونه مواد مي تواند ناراحتي تنفسي را تشديد کند و در صورتي که استنشاق شود، مي تواند حالت استفراغ و ناراحتي معده در کودکان ايجاد کند. بنابراين اين مواد را از دسترس کودکان دور نگه داريد.

خدمات فنی ایرانیان(خانه پاک ) در اين مطلب به جاي مواد شيميايي از مواد طبيعي نام مي بريم که در موارد گرفتگي لوله فاضلاب مي توانيد استفاده کنيد.*ابتدا، يک کتري آب جوش در لوله بريزيد.*از سيم انعطاف پذيري، استفاده کنيد و آن را تا آن جا که مي شود در داخل لوله فرو کنيد.*سيم را به سمت بالا و پايين حرکت دهيد تا موادي را که گرفتگي ايجاد کرده از ديواره لوله جدا کنيد.*نصف ليوان جوش شيرين و يک ليوان سرکه را در لوله فاضلاب بريزيد و فوري دهانه فاضلاب را ببنديد. اثر جوش شيرين و سرکه هر نوع ماده اي را که باعث گرفتگي لوله شده از بين مي برد.*دو کتري آب جوش پشت سر هم در فاضلاب بريزيد و با سيم لوله را تميز کنيد و مطمئن شويد که مشکل رفع شده است.*سپس براي اطمينان از باز شدن لوله ها هفته اي يک بار آب جوش در لوله بريزيد. اين عمل باعث مي شود، هر نوع ماده اي مانند صابون، مو، ناخن و...قبل از ايجاد مشکل با آب شسته شود.

منبع : رزونامه خراسان